بیست و دومین روز از صد روز دوم پیگیری مستمر

سلام شب همه دوستان به خیر

این روزها با توجه به اینکه در بیزینس نایلون و چوب خیلی فعالیت نمی کنیم و فرصت بیشتری دارم ، فعالیتم روی بازار مالی بیشتر شده و تقریبا” بیشتر وقتم صرف آن می شود و البته بسیار پر استرس و انرژی بر است ، هر چند که به ظاهر روی صندلی لم داده ایم و نشسته ایم . بعضی وقتها با خودم فکر می کنم که اصلا” چرا باید باقی کارها را پیگیری کنم و خودم را درگیر با دیگر بیزینسها کنم وقتی می توانم به راحتی در همین زمینه فعالیت کنم ، ولی هنوز هم نمی توانم خودم را قانع کنم که از بقیه کارها دست بکشم . اما به هر حال یکی از آموزه های همین دوره این بود که در انتخاب بیزینس اولین چیزی که مد نظر قرار می دهید علاقه شخصی تان باشد و برای من با توجه به روحیاتی که دارم یکی از لذت بخش ترین کارها همین معامله گری است . مقداری استرس و فشار روانی دارد که می توان با کم کردن طمع و توقع آن را کاهش داد ولی در عوض شما به غیر از خودت و حساب بانکی ات با هیچ چیزی درگیر نیستی و به هیچ کس هم لازم نیست پاسخگو باشید و مسئولیت هیچ فردی هم گردن شما نیست . به هر حال از نظر من که انتخاب خوبی است .

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
این مطلب در مجموع ۱۳ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!
  Subscribe
  Notify of
  guest
  2 Comments
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه دیدگاه ها
  سعید کاظمی
  9 روز پیش

  در فضای کارافرینی ، باید خودت را با انواع استرسها به خصوص پرداخت هزینه کارکنان در پایان هر ماه اماده کنی . یکی از معایب و سختی های کارافرینی همین موضوع تعهد به پرداخت حقوق به دیگران هست .
  کلا برای کارافرینی باید حسابی استین را بالا بزنی و اماده تحمل سختیها باشی . اما بجاش کار که رو روال بیافته و کمی از فشار اولیه کم گردد. ورودی پول که شروع بشه . کار لذت بخش می شه .

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

   2
   0
   Would love your thoughts, please comment.x
   ()
   x
   اسکرول به بالا