در مسیر خوشبختی – روز شصتم

 • درود بر دوستان عزیز

  از شب قبل ذهنم درگیر اون دوستی بود که قرار بود با هم کار کنیم صبح باهاش تماس گرفتم پیام داد که خودم باهات تماس می گیرم. عصر خودش زنگ زد و گفت که درگیر کارهای کارخانشون هست. بی پرده بهش گفتم میخوای با هم کار کنیم یا من را سر کار گذاشتی گفت میخوام باهم کار کنیم. قرار شد آخر هفته یه جلسه بذاریم.

  از اون طرف باز یک مشکلی برای سایت بوجود آمده بود که اون هم نمی دونست مشکل از کجاست. پیگیر شدم و بعد از صحبت با سرویس دهنده هاست و جستجوی های گوگلی خودم موفق شدم حلش کنم. حس خوبی داشت. 

  کل روز به خاطر مسائل این مدلی انرژی زیادی ازم گرفته شده بود و شب خیلی نتونستم روی سایت کار کنم. 

  اما مثل همیشه میدونم که در این مشکلات و مسائل اطراف اون کلی نکته برای یاد گرفتن هست و این خودش به آدم انرژی میده. وقتی به مشکلی برخوردید ببینید چی قرار از این مشکل یاد بگیرید. هیچ کس مثل شما نمی تونه به موضوع مسلط باشه و گاهی با یکم تلاش بیشتر خودتون زودتر به نتیجه مورد مطلوب می رسید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  این مطلب در مجموع ۲۴ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
  .
  FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

   متن دیدگاه‌ها

   Subscribe
   Notify of
   guest
   3 Comments
   قدیمی ترین
   جدیدترین بیشترین رای
   Inline Feedbacks
   مشاهده همه دیدگاه ها
   سعید کاظمی
   3 ماه پیش

   دیشب یک موضوع از صحبت های محمدرضا شعبانعلی گوش کردم . در تکمیل درسهای بخش اول اقا فرشید ، خیلی از ماها از مدیران احمق و زورگو در محیط کارهای قبلیمون فرار میکنیم . اما بعدش خودمون تو کار به یکی از اونها تبدیل می شیم . حالا چه ربطی به حرف شما داره . ما از کارمندی فرار میکنیم . یک کسب و کار راه میندازیم . اما بدلیل مشکل مالی یک سرمایه گذار یا سهام دار می گیریم .کارمون بزرگ میشه و حالا سرمایه گذار خودش میشه یک رئیس که کلی از مدیران احمق کارهای قبلی بدتر هست . به زور با کسی شریک نشو -بزور با کسی مسافرت نرو – بزور با کسی دوست نشو ، برای هر شراکتی باید اوج علاقه و عشق به کار بین طرفین وجود داشته باشه . ببخشید من فقط تجربیاتم را گفتم .

   طاها منفردپور
   3 ماه پیش

   همیشه کار کردن با افراد و تعامل با دیگران در هر سطحی مسائلی که دارد که حل کردن آن یکی از مهارتهای کارآفرین است . این فرد می تونه شریک ، کارمند ، سرمایه گذار و یا مشتری ما باشه .

   ضبط پیام صوتی

   زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    3
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x