در مسیر خوشبختی _ روز پنجاه و هشتم

نویسنده :

درود بر دوستان عزیز

خوب اولین روز هفته را با گوش دادن به آخرین فایل صوتی دوره شروع شد و با انگیزه و پر انرژی ادامه پیدا کرد.

سعی کردم کم کاری آخر هفته را جبران کنم و خدا را شکر موفق بود. لابلای کارها روی سایت کار کردم و شب هم ادامه پیدا کرد. روزها همزمان با کار سعی میکنم پادکست های مختلف را هم گوش کنم. امروز هم پادکست های “پرسه زنی در بازار” را گوش میکردم که در خصوص بازار بورس بود و واسم خیلی جالب بود. 

احساس میکنم همه اتفاقات چند ماه گذشته تکه های یک پازل هستند که آروم آروم دارن کنار هم دیگه قرار می گیرند و گرچه اول کار نامفهوم بودن ولی الان دارن یک تصویر واضح تر را نشان می دهند. تقریبا مطمئن شدم که راه را درست آمدم و باید با قدرت بیشتری ادامه بدهم. هر جا کم میارم یاد جملات آقا فرشید میفتم و مثلا پروفسور بارتازال یک چراغ رو سرم روشن میشه. 😁😁😁 امیدوارم همگی دوستان روز شنبه خوبی را پشت سر گذاشته باشند و با قدرت به پیش بروند.

روز و روزگار بر شما خوش

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
این مطلب در مجموع ۲۲ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

  متن دیدگاه‌ها

  Subscribe
  Notify of
  guest
  4 Comments
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه دیدگاه ها
  فرشید رمضانی
  23 روز پیش

  سلامت باشید… خوشحال میشم روزاییکه پر انرژی میبینمتون:)

  bahmansh
  23 روز پیش

  انقدر تو این چند روز از این مثال استفاده کردم که نگو البته به این شکلش که شما نمیتونی تو خشکی شنا کردن یادبگیری باید بپری تو آب دست و پا بزنی تا یاد بگیری :))))

  سعید کاظمی
  22 روز پیش

  این اسلوگان یا شعار که شما زدین . واقعا تو زندگی من اتفاق افتاد . اون سالهای نوجوانی ما ، استخر تو شهرمون هیچی نداشت. وقتی تهران رفتم دانشگاهمون یک استخر روباز عالی داشت . اولین تابستان کلاس شنا ثبت نام کردم . دوره تمام شد اما واقعیت شنا یاد نگرفتم . تا امدم تو روستامون خودم را تو یک استخر اب انداختم . البته به برادر کوچکم گفتم هوام را داشته باش . اون شناگر خوبی بود . اولین جلسه راحت شنا کردم . شما از افرادی هستید که واقعا هر روز و مستمر دارین تغییرات کوچک را اجرائی می کنید . بزودی شاهد تغییرات بزرگ خواهید بود .

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

   4
   0
   Would love your thoughts, please comment.x
   ()
   x