روز شصت و چهارم

نویسنده :

سلام شب بخیر
امروز بیشتر روی پیج کار کردم . با چندتا مشتری صحبت کردم. پیامای نفراتی که برای طراحی اعلام همکاری کرده بودن رو بررسی کردم. این پونیشا عجب سایت خوبیه😀  روی سفارش یه مشتری هم کار کردم.

یه هفته اس میخوام حساب کتاب انجام بدم، تنبلی میکنم، کم کم داره از دستم در میره. باید لیست موجودی و خرید جدید ببندم. فکر کنم باید یه روز استراحت بکنم تا دوباره با انرژی برگردم. ولی مشکل اونجاست که وجدانم نمیذاره استراحت کنم😁
شبتون خوش

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
این مطلب در مجموع ۱۶ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

متن دیدگاه‌ها

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
تهرانیان
4 روز پیش

خستگی از حجم زیادی کار واقعا حس خوبیه

طاها منفردپور
4 روز پیش

حتما” یک برنامه بدون تغییر در برنامه هفتگی خودتون داشته باشید و اون هم بر تمام برنامه های دیگر ارجح باشه و اون هم اختصاص یک روز یا یک نیم روز به خودتون و خانواده محترمتون هست . اثر این زمان بر روحیه ، مطمئن باشید شما را برای تمام هفته شارژ و قوی نگه می داره .
یک چیزی که حتما” برای شما هم جالبه در روز شصت و دوم خودم می نویسم ، شما هم مطالعه کنید .

سعید کاظمی
4 روز پیش

لطفا از ماگلهای حرارتی فیلم بزارید . تمام ارزش کار شما در نمایش تاثیر حرارت بر لیوان ها هست . استوری شما را دیشب دیدم . تخصص و هنرتون را با کمک فیلم به نمایش بزارین . روی فیلمها صحبت کنید .
خانم خودم هم بعد ۲۰ سال کار خیاطی و پارچه ، تحصیل در دانشگاه و مربی فنی و حرفه ای بودن . تصمیم گرفته تخصصش را برای فروش پارچه بزاره . به خانمم هم گفتم فقط تخصص و تجربه را به مشتری نشون بده . باید یک ارزش برای مشتری ایجاد کنی تا بهت اعتماد کنه و بعد به خرید ختم بشه .
باید دانش و اموزش بدهید .بدهید .بدهید .بدهید . بدهید ووووو بعد بستانید . برای پول کار نکنید هدفتون را پول نزارین . هدف کسب لذت و ثروت باشه . میدونید پولداری با ثروتمندی فرق میکنه .

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    5
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x