روز شصت و چهارم

نویسنده :
 • سلام شب بخیر
  امروز بیشتر روی پیج کار کردم . با چندتا مشتری صحبت کردم. پیامای نفراتی که برای طراحی اعلام همکاری کرده بودن رو بررسی کردم. این پونیشا عجب سایت خوبیه😀  روی سفارش یه مشتری هم کار کردم.

  یه هفته اس میخوام حساب کتاب انجام بدم، تنبلی میکنم، کم کم داره از دستم در میره. باید لیست موجودی و خرید جدید ببندم. فکر کنم باید یه روز استراحت بکنم تا دوباره با انرژی برگردم. ولی مشکل اونجاست که وجدانم نمیذاره استراحت کنم😁
  شبتون خوش

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  این مطلب در مجموع ۱۶ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
  .
  FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

   متن دیدگاه‌ها

   Subscribe
   Notify of
   guest
   5 Comments
   قدیمی ترین
   جدیدترین بیشترین رای
   Inline Feedbacks
   مشاهده همه دیدگاه ها
   تهرانیان
   3 ماه پیش

   خستگی از حجم زیادی کار واقعا حس خوبیه

   طاها منفردپور
   3 ماه پیش

   حتما” یک برنامه بدون تغییر در برنامه هفتگی خودتون داشته باشید و اون هم بر تمام برنامه های دیگر ارجح باشه و اون هم اختصاص یک روز یا یک نیم روز به خودتون و خانواده محترمتون هست . اثر این زمان بر روحیه ، مطمئن باشید شما را برای تمام هفته شارژ و قوی نگه می داره .
   یک چیزی که حتما” برای شما هم جالبه در روز شصت و دوم خودم می نویسم ، شما هم مطالعه کنید .

   سعید کاظمی
   3 ماه پیش

   لطفا از ماگلهای حرارتی فیلم بزارید . تمام ارزش کار شما در نمایش تاثیر حرارت بر لیوان ها هست . استوری شما را دیشب دیدم . تخصص و هنرتون را با کمک فیلم به نمایش بزارین . روی فیلمها صحبت کنید .
   خانم خودم هم بعد 20 سال کار خیاطی و پارچه ، تحصیل در دانشگاه و مربی فنی و حرفه ای بودن . تصمیم گرفته تخصصش را برای فروش پارچه بزاره . به خانمم هم گفتم فقط تخصص و تجربه را به مشتری نشون بده . باید یک ارزش برای مشتری ایجاد کنی تا بهت اعتماد کنه و بعد به خرید ختم بشه .
   باید دانش و اموزش بدهید .بدهید .بدهید .بدهید . بدهید ووووو بعد بستانید . برای پول کار نکنید هدفتون را پول نزارین . هدف کسب لذت و ثروت باشه . میدونید پولداری با ثروتمندی فرق میکنه .

   ضبط پیام صوتی

   زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    5
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x