سلام مجدد
امروز هم با حال بد و به اجبار ( صرفا بخاطر تعهدی که دارم و کارهایی که برعهده ام هست) رفتم سرکار. فقط تونستم لایحه های تاخیراتو تکمیل کنم و ارسال کنم دفتر تهران. عصر با خودم فکر کردم که خب من تا کی تو این حال باشم. دلیل اصلی حال بدم کار فعلیم هست و این حال بدم اجازه نمیده به کارهایی برسم که بتونم از کار فعلیم جدا بشم و شده یک دور باطل. پس سعی کردم با تغییر فضا و چندتا تکنیکی که تراپیستم بهم یاد داده برای این مواقع استفاده کنم مثل تنفس شکمی، نوشتن افکار روی کاغذ و … تمرکز کنم و به دوره برگردم.
اومدم تو سایت و دیدم چه خبر هست 😃😃😃
چه خبرههه؟ چه خببرتوونهههه؟😁😁
بعله دیدم بچه ها کولاک کردن. هیچی دیگه از سر شب تا حالا فقط تونستم تو سایت باشم و نوشته های بچه ها و مطالب جدیدو بخونم که هنوزم تمام نشده.
فردا که میدونم باید یه سری کار شخصی هست که انجام بدم ولی ایشالا پس فردا دست پر میام🙂

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
bahmansh
4 روز پیش

خب انشاله که خیلی سریع حالتون بهتر شه

آرزو
4 روز پیش

بابا دل رو بزن به دریا و بیا بیرون، اون وقت میبینی با چه دنیای بهتری آشنا میشی. کاری که خودم سال ۹۶ وقتی درگیر حسی مشابه با شما بودم، انجام دادم.

فرشید رمضانی
4 روز پیش

این با حال بد رفتن سر کار، واقعا حس آزار دهنده ای هست. خب البته خیلی راحت نیست استعفا دادن ولی امیدوارم خیلی زودتر از آنچه منتظرش هستید کسب و کار خودتون راه بیوفته و دیگه مجبور نباشید این چیزهارو تحمل کنید. اگه آأم حرص و جوشی هم میخوره لااقل برای کار خودش بخوره. البته من آخر هفته در وویسی که خواهم گذاشت در این باره هم صحبت خواهم کرد که امیدوارم یه کم حالتونو بهتر کنه.

ebr
ebr
3 روز پیش

به خاطر حجم مطالب هم که شده نباید غیبت کنیم:))))
خوب باشی همیشه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    8
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x