سلام
من بعد از دو روز اومدم و باید جبران کنم.
اول از یکشنبه بگم.( راستش اول پشیمون شدم از گفتن درباره این دو روز چون چندتا از بچه های دوره هم وضعیتی مشابه من داشتن و حرفها خیلی تکراری میشد ولی بعد با خودم گفتم خودسانسوری ممنوع😄 )
متاسفانه امورات شخصی که از هفته پیش درگیرش بودم، دیگه دیروز به اوج خودش رسید و تیر خلاصو زد، علاوه بر اون سرکار هم خیلی خیلی کار داشتم و جدای از کارهای آخر سال و پروژه های دردست، باید دوتا لایحه تاخیرات آماده میکردم که مجاز شدن تاخیرهاشون، خیلی تاثیرگذار بود روی مبلغی که قرار بود بعدا بعنوان نرخ تعدیل ارز روی این دوتا قرارداد از کارفرما بگیریم. برای همین خیلی حساس بود و خیلی ذهنمو درگیر کرده بود. قسمت بد ماجرا اینه که این دوتا قرارداد، مشاور خیلی بدی داره و کلا رو فاز عدم تاییده؛ برای همین مجبور بودم مستندات خیلی قوی و زیادی آماده بکنم.
از طرفی هم دیروز سرکار یک اتفاقاتی افتاد که اگر استارت بیزینسم خورده بود،همون دیروز استعفامو مینوشتم و میومدم بیرون. یعنی خیلی خودمو کنترل کردم که آنی تصمیم نگرفتم. ولی شب پشیمون شدم که چرا اینکارو نکردم. دارم دو دوتا، چهارتا میکنم ببینم چی میشه‌.
خلاصه که همه چی دست به دست هم داد که دیروز  اصلا حال خوشی نداشتم و نتونستم هیچ کاری انجام بدم. اصولا من وقتی حالم بد میشه، میرم تو فاز نمیشه.
برای همین هم دیروز کاملا منفعل شدم.
دیگه سرتونو درد نیارم، کلا یکشنبه خوبی نداشتم. با اینکه گزارش ننوشتم به خودم قول دادم که فرداش جبران کنم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
bahmansh
3 روز پیش

از حاشیه امنت بیای بیرون خیلی چیزا عوض میشه
اولش ممکنه خیلی سخت بگذره
اصلاً خیلی خیلی سخت بگذره ولی نکته ش همینجاست که میگذره و میره و از پسش روزهای خیلی خوشی هم در انتظارت خواهد بود.

فرشید رمضانی
2 روز پیش

کسی مثل شما که در هر صورت در چند خظ هم که شده پیگیر این گزارش ها بود، دیشب که نیومدید کاملا حدس زدم که اوضاع اصلا باب میل نیست.
خب همینطوریه دیگه، هر روز همه چیز خوب پیش نمیره ولی به نظر میاد به اندازه کافی تجربه در برطرف کردن دست اندازها دارید.:)

bahman esmaily
2 روز پیش

نمیدونم چه اتفاقاتی افتاد ولی به نظرم اینکه تحت تاثیر این اتفاقات استعفاء ندادید کار منطقی هست… امیدوارم تو شرایط عادی استعفاتون رو بدید و کار جدیدتون رو شروع کنید…

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    6
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x