سعید بیست و دومین روز

 • اول صبح چک لیست که جدیدا زمان را هم جلوش می نویسم .نوشتم

  دو ساعت اموزش اینستاگرام و تحلیل افراد موفق در ان

  یک ساعت لیدرمارکتر 

  تهیه محتوا برای پیج شخصی (میدونم خیلی ارزش برای مشتری ایجاد نمی کنه چون متن هست )بیشتر به عنوان سیاه مشق بهش نگاه می کنم . تا کارها تو ذهنم سرجمع بشه . و بتونم گذاشتن فیلم را شروع کنم .

  کتاب موفقیت نامحدود  فقط یک فصل را تکراری خوندم .

  بعد در مورد اینکه اگر دیدی یک کار یا محصولی خیلی سود زیادی داره .اصلا سراغش نرو .  با پسرم یک ساعت بحث کردیم . منظورم کارهائی مثل گلدکوئیست ، دلار ریجستر نشده و دهها کلک دیگه برای یک شبه پولدار شدن بود.

  با همکاران سایت در مورد ساختار صفحه اول سایت بحث کردیم . تصمیم گرفتیم . حداقل موارد ضروری را داشته باشه . تا سرعت بارگزاری در حد ممکن کاهش پیدا کنه . در مورد لزی لود هم بحث شد .

  بعد یک نفر امد که در مورد اشنائی با ارزهای دیجیتال به ما توضیح بده . الان چند هفته هست .میاد هر هفته یک لپ تاپ سبک و گرون نقدی میخره . بهش گفتم مگر چقدر درامد داری . شروع کرد از مزایا و درامدهای انچنانی ارزهای دیجیتال صحبت کردن . چون دوستان زیادی از من تو این کار افتادن .بهش گفتم بیا همه را جمع کنم بهشون اموزش بده . اما داستانهائی از یک شبه پولدار شدنها تعریف می کرد . که شبیه گلدکویست و داستان پارسال بورس به نظرم امد . ازش خواستم مستندات و ادله بیاره . نتونست چیز خاصی ارائه بده . بهش گفتم نتونستی من را قانع کنی . اینکه قصاب محل با سوپر مارکتی و من کامپیوتر فروش تو یک کار هستیم . خیلی خطرناکه . چون دیگه تخصص توش نیست . فقط داستان  یک احمق بزرگتر در سرمایه گزاری را به ذهن ادم میاره . امروز بخر فردا یک احمق بزرگتر هست ازت بخره . اما اگر یکدفعه ریزش کرد همه اش مال خودته . ساختن ملک روی لجن زار هست به نظرم . هر روز هم داره رشد می کنه . البته اگر کسی تخصصی بلد باشه . و فقط روزانه نوسان گیری کنه . شاید مفید باشه . اما چون تخصص و وقتش را ندارم بدرد من نمی خوره . تازه پول هم ندارم روش بزارم  .

  اخر شبی یک دوست قدیمی برای راه اندازی پیج اشپزی کمک خواست .رفتیم قدم بزنیم . ایده داره . غذاهای ده دقیقه ای ارائه بده برای مردها و خانمهائی که وقت ندارن . شاید هزار مدل غذا را هم اماده کرده . از طرفی عکاس و فیلم بردار خوبی هم هست . تجهیزات خوبی داره . میگه از صدای خودم خیلی بدم امد .بهش گفتم این موضوع برای اکثریت ادمها صادقه سخت نگیر ،  بعد دوساعت صحبت ازش خواستم به عنوان یک دوست قدیمی ایرادات من را بهم بگه . یک نکته جالب گفت ، گفت اون ایده یا اون طرحت برای این شکست خورد چون فقط به فکر کسب درامد بودی . نه ایجاد ارزش ، حرفش خیلی درسته . بارها  تو این چند ماه این جمله را از اساتید مختلف شنیدم . بده بده بده بده بده بعد بستان . باید وجودت برای دیگران مفید باشه براشون ارزش ایجاد کنی . پول خودش میاد .

  دیر وقت شد ورزش نکردم . البته یک ساعت راه رفتم . بوی درخت سنجد مست کننده بود تو خیابون ، این دو هفته از سال سنجدها در شب بیداد می کنن .

  همگی از دوران قرنطینه روزی  ۱۲ساعت مفید استفاده کنید . اخبار منفی به خصوص گزارشگر من و تو صد درد صد تعطیل . نزارین خبرهای منفی را بهتون اقا کنن . و زندگیتون را تحت تاثیر قرار بدن . شهروند خبرنگار با منفی بافی و سیاه نمائی خیلی فرق میکنه .

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  این مطلب در مجموع ۱۹ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
  .
  FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

   متن دیدگاه‌ها

   Subscribe
   Notify of
   guest
   1 دیدگاه
   قدیمی ترین
   جدیدترین بیشترین رای
   Inline Feedbacks
   مشاهده همه دیدگاه ها
   فرشید رمضانی
   3 ماه پیش

   سلام
   یه چندتا نکته که البته شاید براتون تکراری باشه هم من اضافه کنم.
   اگه سعی کنید در چک لیست واحد زمانی را کوچکتر کنید نتایج بهتری میگیرید و وقتتون آزادتر میشه. مثلا همه را بر مبنای ساعت نگیرید. نگین یک ساععت لیدرمارکتر و دو ساعت ورزش و … مثلا به نیم ساعت تبدیلش کنید( حرفه ای ترین حالتش 15 دقیقه هست).. مثلا بگین دو تا نیم ساعت لیدرمارکتر و 4 تا نیم ساعت ورزش. اینطوری اگه یه روز زمان کم داشتید یک دفعه نمیاد ورزش را از 2 ساعت به یک ساعت کم کنید، میگین 3 تا نیم ساعت به جای 4 تا. یا مثلا 3 تا 15 دقیقه لیدرمارکتر. امیدوارم بتونم منظورمو رسونده باشم که البته در آینده هم ازش صحبت میکنیم.
   نکته دوم اینکه اگه به شما گفتن اینجا را یک متر بکن به نفت میرسی، اگه تخصص داشتین که خیلی خوبه اگه نه حتی همون نیم ساعت را هم برای کندن یک متر وقت ندارید.کاری ندارم که آیا راسته یا دروغ، برای شما ساخته نشده. (من هم کسانی را میشناسم که سودهای خوبی در ارزهای دیجیتال داشته اند و هم کسانی با ضررهای هنگفت)
   موفق باشید

   ضبط پیام صوتی

   زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    1
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x