سعید سیمین روز

نویسنده :

چهار ساعت درگیر فیلم برداری برای سه تا محتوا چند دقیقه ای بودیم . خوب اول کار بود .تا تجهیزات راه اندازی شد . با  همکارمون هم تک تک مفاهیم را مرور می کردیم . بعد فیلم برداری و صدابرداری ، مشابه فیلم  برداری واقعی شده بود . هر مفهوم را اول مرور می کردیم . من خلاصه موضوع را می نوشتم . خلاصه را می گفتم . دوستم چند بار تکرار می کرد .بعد شروع فیلم برداری و کلی تپق زدن . اما خیلی جذاب بود . حس کارگردانی به من دست داده بود . کارها خوب پیش رفت .و تجربه جالبی بود . البته تمام مطالب با خلاصه ، مفهوم اصلی ،نتیجه گیری و کال تو اکشن (تشویق به خرید ) برنامه ریزی شده بود .

بقیه روز هم به مطالعه ، تهیه تقویم تولید محتوا برای پیج و سایت گذشت . اخر شب هم ورزش کردن فعلا سه ماه هست . مداوم ورزش را ادامه دادم .یک عادت جدید ، که با گوش کردن فایل صوتی  کتاب عادت های اتمی هم همراه شده . 

فعلا کارهائی که باید برای شروع کار انجا مبدم .زیاد شده باید بشینم . همه را سرجمع و خلاصه نویسی کنم. در قالب یک چک لیست و تقویم تولید محتوا باید سرجمعش کنم .

یک کارهای ساده و مستمر مطمئنا خیلی تاثیر میذاره . سال قبل تجربی به این نتیجه خودم رسیده بودم . قبل از اینکه از درسهای با ارزش اقا فرشید بهره مند بشم. که گذاشتن روزانه یک یا دو پست در روز در سایت های تبلیغاتی ، ایسام و دیوار و غیره بازخورد و تماس بیشتری میگیره . تا یک جمعه بشینم کلی محتوا به سایت خودمون و بقیه اضافه کنم . مزیت دیگرش اینه که خیلی هم تو یک روز ادم خسته نمیشه .

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
این مطلب در مجموع ۱۷ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

  متن دیدگاه‌ها

  Subscribe
  Notify of
  guest
  1 دیدگاه
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه دیدگاه ها
  فرشید رمضانی
  16 روز پیش

  سلامت باشین و آروزی موفقیت دارم

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

   1
   0
   Would love your thoughts, please comment.x
   ()
   x