سعید شصتمین روز

امروز هم کارها طبق برنامه ریزی کلی و شب قبل انجام شد

سفارش هولوگرام امنیتی با لوگو سایت و برچسب هدیه با لوگو سایت  اول صبح انجام شد . چاپخانه چه خبر بود . اصلا حواسم نبود انتخابات شورا هست . کلی با باجناغم به تیپ و عکسهای کاندیداها خندیدیم . روحیه مون عوض شد . بعضی ها واقعا سوژه خنده بودن .

دو ساعت جلسه خیلی مفید برای ایجاد ساختار استاندارد نحوه اضافه کردن محصول داشتیم .هر کدام از بچه های تیم که بخواد محصول اضافه کنه . فقط از این نمونه استفاده کنه .  رو دو موضوع ابهام داشتیم . قرار شد از اقای رمضانی و سایر دوستان لیدرمارکتر کمک بگیریم .

اول : برای ایجاد لینک داخلی چه ساختاری را باید در پیش بگیریم . ایا کلمات کلیدی که در اوردیم را باید به یک یا چند صفحه خیلی مهم فقط لینک بدهیم . یا باید بدون برنامه مشخص در هر محتوا چندین لینک داخلی ایجاد کنیم . بر اساس کلمات کلیدی که پیدا کردیم . یک کم در مورد کونینیکال نگرانم . که روی یک کلمه کلیدی گوگل چند صفحه ما را شناسائی نکنه و با خودمون رقابت نکنیم . (البته کلید واژه کانونی را نباید لینک داد . چون خود کلید واژه کانونی یک هدف اصلی برای موتورهای جستجو هست . خودش لینک به یک محتوا دیگه بخوره درست نیست )

دوم : توضیحات متا در یواست ، باید خلاصه ای از دیسکریپشن باشه . یا باید یک متن تحریک کننده باشد . تا وقتی مشتری اون متن را در اسنیپت نتیجه سرچ گوگل دید .تشویق به کلیک بشه . البته دارم رقبا صفحه اول را دقیق بررسی میکنم . ببینم اونها چه تکنیکها و جملاتی استفاده می کنن .

یک محصول نیچ دست دوم  از دبی رسید . باید رو سایت بزارم .خیلی بهش امیدواریم .که بتونه تو سرچها بیشتر دیده بشیم .با کمک این محصول ، یک دوستی که قرار بود در تامین موبایل همکاری کنه .زنگ زد اما خواهش کردیم باز هم صبر کنه . هم منتظر ثبات بازار بعد انتخابات هستیم و هم کارهای فنی سایت تمام بشه . بتونم قیمتها و خدماتش را چک کنم . و یک هفته روش حسابی وقت بزارم . موبایل خیلی بازار خوبی داره . اما حاشیه سودش خیلی کمه . و از طرفی دست هم توش خیلی زیاده . من بیشتر بدلیل سرچ بسیار بالا موبایل می خوام تو محصولاتمون بیارمش . تجربیات قبلی که موبایل اوردم . از لحظه ثبت کالا تا فروش ۴۸ ساعت زمان برد . اما با سود خیلی کم دادم . با خودم می گم . اگر محصول را با سود کم بدهم اما کلی ورودی و چند مشتری برام بگیره . بهتره از کلی هزینه تبلیغات دادن هست . البته مخالف تبلیغات هوشمندانه و هدفمند نیستم .

خدا را شکر بازار از خواب نوروزی و اول سال در امده .

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
این مطلب در مجموع ۱۶ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!
  Subscribe
  Notify of
  guest
  2 Comments
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه دیدگاه ها
  طاها منفردپور
  9 روز پیش

  خوشحالم که بازارتان رو به راه است .

  فرشید رمضانی
  7 روز پیش

  سلام
  لینکهای داخلی را صرفنظر از هر چیزی که در تئوری وجود دارد و نگرانیها و … فقط به جاهایی بدهید که واقعا به مخاطب برای درک بهتر مطلب کلیک کند. اگر لازم نبود شما هم لینکی ندهید. البته که همونطور که اشاره کردید بهتره عبارات اصلی نباشه.
  توضیحات متا باید کاملا به مخاطب بگه که داخل این محتوا چه چیزی هست و جواب چه سئوالاتی را خواهد گرفت. در این صورت اگر جذاب و ترغیب کننده باشه و از کلمات کلیدی ترند استفاده شده باشه بهتر هم هست ولی نباید صرفا جذاب و تبلیغاتی باشه.

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

   2
   0
   Would love your thoughts, please comment.x
   ()
   x
   اسکرول به بالا