هفتمین روز از دومین صد روز پیگیری مستمر

سلام ، شب همه دوستان به خیر

امروز صبح دنبال محاسبه قیمت سقف کاذب برای یک آشپزخانه بودم و رفتم به محله پل چوبی که در تهران مرکز این تیپ چیزهاست ، خلاصه از قیمتها به وضعیتی افتادم که تا الان هم فقط دارم فکر میکنم که چجوری با کارفرما مطرح کنم چون هزینه این سقف فقط به تنهایی تقریبا” برابر میشه با دو برابر کل هزینه ای که وی صرف ساخت و تجهیز ویلا کرده ( البته در بیست سال پیش ) .

امروز تقریبا” سه یا چهار ساعتی درگیر مفاهیم آموزشی بودم و درس جدید رو هم گوش کردم ، ایده مطرح شده برنامه ریزی جالب و ساده بود و جذاب ولی من این سیستم رو دوست ندارم به خاطر اینکه هر کسی که تو دفتر و اتاق آدم تردد می کنه از همه چیز با خبر میشه و این فاجعه هست که اگر مشتری و همکار هم در اونجا تردد داشته باشه .

من خودم معمولا” بسیار محدود و طبقه بندی شده دیگران را در جریان برنامه ها قرار می دهم و البته خیلی وقتها اطرافیان هم به شدت شاکی میشن از این موضوع .

امیدوارم روزهای خوبی پیش رو داشته باشید .

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
این مطلب در مجموع ۱۲ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!
  Subscribe
  Notify of
  guest
  3 Comments
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه دیدگاه ها
  سعید کاظمی
  25 روز پیش

  اتفاقا الان کار عمیق را مطالعه میکنم . بین دو بحث سینرژی و کار عمیق اختلاف جدی هست . خیلی از شرکتها بدلیل کاهش هزینه و امکان کنترل بیشتر ، کل نیروهاشون را در یک مجموعه بزرگ قرار می دهند . اما از اون طرف طرفداران کار عمیق معتقد هستند . وجود این همه سر وصدا و رفت و امد مانع از انجام کار عمیق و کاهش شدید بهره وری می گردد . یادم هست تو یکی از درسها اقای رمضانی در مورد اهمیت کارمندی و اینکه یک مدت کارمند خوب بودن . چقدر در اینده یک کسب و ار می تونه تاثیر داشته باشه صحبت کردن . واقعا خودم بع د۲۰ سال کار می فهمم . چه مواردی درست هست و چه مواردی اشتباه ، مثلا در مورد همین سینرژی و کار عمیق ، به نظر خود من ، ایده سینرژی بهره وری بسیار پائینی داره . چون تا می خوای در مورد یک کار تصمیم گیری و تمرکز کنی . یک همکار با تلفن شروع می کنه صحبت کردن یا اون یکی داره چای خودش را می خوره . همزمان صدای تایپ موبایل اون همکار میاد که دوست داره با هر بار کلیک روی صفحه موبایلش صدای دستگاههای قدیمی تایپ را بشنوه . بعد یکدفعه یک بحث بی ارزش شروع میشه و میبینی یک ساعت گذشت بدون هیچ کاری ،
  در مورد اینکه شما کارها را با دیگران به اشتراک نمیزاری . دو بحث هست . موارد مالی را من هم معتقدم نباید با کارکنان زیاد در جریان گذاشت . اما بحث های مدیریت کسب و کار را دقیقا باید هر چی تو ذهنت می گذره را به کارمندانت منتقل کنی و از انها درخواست اظهار نظر بکنی . خیلی وقتها مدیر یک مجموعه چیزی می خواد که فکر میکنه کارمندان باید با تله پاتی از اون موضوع مطلع بشوند .

  تهرانیان
  22 روز پیش

  من که فعلا مخالفم با درمیون گذاشتن مسائل نماروز با کارمندایی که ندارم

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

   3
   0
   Would love your thoughts, please comment.x
   ()
   x
   اسکرول به بالا