هفده ، هجده و نوزدهمین روز از اولین صد روز پیگیری مستمر

نویسنده :

سلام ، امیدوارم که هفته خوبی را پشت سر گذاشته باشید .

همانطور که در یادداشت شانزدهم نوشتم به منظور مذاکره و باز کردن باب صادرات راهی یک مسافرت شدم که بدلیل در دسترس نبودن اینترنت مناسب در محل اقامت شبانه امکان ثبت به موقع گزارشات شبانه نبود ولیکن روش سنتی ثبت کمک من بود و تغییر رویه ثبت و برنامه ریزی به روش قدیمی و سنتی تونست بدون تکنولوژی هم ، ثبت وقایع و عملکرد روزانه را تداوم بخشد  ولی چیزی که با آن مواجه شدم این بود که برنامه های روزانه من در این چند روز به طور کامل تغییر کرد و مقدار بسیار زیاد آن انجام نشد و با چیزهای خارج از برنامه پر شد و به دلیل اینکه میهمان افرادی بودیم ، تقریبا” برنامه ما تحت الشعاع برنامه میزبانانمان قرار گرفت .

اما حسن این سفر و نتایج آن برای ما احتمالا” گسترش کسب و کار در یک محیط جدید و مستقل از کشور خودمان است که کمی می تواند ما را از نوسانات داخلی ایران مستقل نماید ، همچنین ایجاد و طرح یک بیزینس خدماتی جدید که می تواند هم برای ما مزیت درآمدی داشته باشد و هم با ایجاد روابط با اشخاص و سازمانهای بزرگتر برای ما عامل حرکتی جدید شود و البته مولودی است که با این دوره رشد خواهد کرد انشاءالله .

امروز که به اجمال پلتفرم و فعالیتهای دوستان را نگاه کردم ، دیدم ظاهرا” برای مطالعه مطالبی که دوستان در این ۴ روز نوشته اند باید دو یا سه روز وقت اضافی بگذارم و مثل اینکه اثر مرکب بر روی فعالیتها بسیار موثر بوده است .

امروز تقریبا” تمام روز به تنظیم لیست قیمت و مشخصات و اطلاعات برای مشتری خارجی جدید گذشت و نیاز به یک کاتولوگ چند زبانه را بیشتر به ما نشان داد و حتما” باید به عنوان یکی از کارهای مهم و نیمه فوری در برنامه قرار بگیرد و البته مایلم که اگر از دوستان کسی هست که در زمینه طراحی کاتالوگ و بروشور بتواند با ما همکاری کند ، بابی از کار مشترک باز کنم .البته در طراحی سایت فکر کنم دوستان زیادی حضور داشته باشند .

برنامه ثبت مالی و تراکنشها با قدرت فعال است و حتی هزینه های دو هزار تومانی هم ثبت می شود و فکر کنم پس از پایان هفته و گزارش گیری اولین اثر آن مشخص خواهد شد .

انشاءالله روز تعطیل خوبی را پیش رو داشته باشید .  

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
این مطلب در مجموع ۱ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

متن دیدگاه‌ها

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
فرشید رمضانی
1 ماه پیش

چه خوب، تو این وانفسا این اتفاقات خیلی میتونه روحیه بخش و امیدوار کننده باشه و خیلی خوشحال شدم. ضمن اینکه میتونه باب اتفاقات بعدی باشه.
اتفاقا صبح اومدم روز ۱۵ و شانزدهم رو خوندم که مطمئن شم حالتون خوبه:)

فرشید رمضانی
1 ماه پیش

بزرگوارید قربان

bahmansh
1 ماه پیش

فکر کنم برای طراحی کاتالوگ و کارهای چاپی چه کسی بهتر از خود آقا فرشید برای مشورت؟

فرشید رمضانی
1 ماه پیش

خوشحال میشم خدمتی کنم

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    6
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x