کسب و کار مستقل، از زیر صفر تا بالای صد

با شرایطی که الان دارید میتوانید به خواسته های خود برسید؟
اگر نه شرایط را تغییر دهید

جامعه مجازی کسب و کار

کسب و کار خود را راه اندازی و توسعه دهید

برای چه کسانی مفید است؟

حتی اگر یک خانم خانه دار، دانشجو یا کارمند باشید و هیچ ایده ای هم نداشته باشید، میتوانید کسب و کار مستقل خودرا راه اندازی کنید.
همینطور این کارگاه برای مدیران شرکتها، بازاریابان و صاحبان کسب و کار نیز مفید خواهد بود.

راحتی در پرداخت

برخلاف کارگاه ها و دوره های دیگر، هزینه ها به صورت ماهیانه تقسیم شده است و شما تا زمانی که مایل باشید میتوانید از این دوره استفاده کنید، چرا که مرتب به روز رسانی شده و نکات و مشاوره های لازم داده خواهد شد. پس از پایان آموزشها این شما هستید که تصمیم میگیرید.

شیوه کار

دوره به شکل کارگاهی برگزار میگردد، نه آنکه فقط موضوعاتی گفته شود و گذر شود. از ابتدا با طرح موضوع، آموزش، آزمون ها، فعالیتها و مشارکت ها، چک لیستها و ... قدمهای اولیه برای ایجاد و حتی ایده یک کسب و کار برداشته شده و شما یک مربی کسب و کار همراه خود خواهید داشت.

مزایا و ویژگیها

با هر فعالیتی که در سایت میکنید، اعتبار کیف پول شما شارژ میشود تا همواره در پرداخت های ماهیانه هدیه ای به عنوان تخفیف داشته باشید.
در تالارهای گفتگو مسائل کسب و کار خودرا مطرح کرده و به مشورت میگذارید.
شما دوره برگزار نمیکنید، عملا کسب و کاری راه اندازی خواهید کرد.

کسب و کار هیچوقت یک اتفاق تک بعدی نبوده. صاحب یک بیزینس و یک کارآفربن باید به بسیاری از امور مسلط باشه و با خیلی از اونها نیز در حد نیاز آشنایی داشته باشه.

از لحظه ای که تصمیم میگیرید کسب و کاری را راه اندازی کنید کار شما آغاز میشه تا روزی که تشخیص دهید به هر دلیلی باید این کسب و کار را تعطیل کنید و شیوه جدیدی اتخاذ کنید.

این دوره نتیجه حدود ۲۰ سال تجربه از تصمیمات، شروع ها، اشتباهات، شکست ها و پیروزی هاست.

در آن بسیاری از کتابهای مدیریت، بازاریابی، بیزینسی و ثروت آفرینی بررسی شده و در جاهایی از نکات به روز آنها نیز استفاده شده است.

دوره ای که هیچگاه برای شما تمام نمیشود، مانند آرشیوی در کنار شما خواهد بود و همچون یک مشاور برایتان کار خواهد کرد.

چالش ها و آزمون هایی که بسیاری از مشکلات و درگیری های ذهنی شما را حل خواهد کرد و به شکل مشارکتی پیش خواهد رفت.

دوره مانند یک کارگاه برنامه ریزی شده، از صفر و حتی از قبل از اینکه ایده ای داشته باشید، همچون یک بازی شما را به پیش میبرد. تفاوتی نمیکند یک دانشجو، خانم خانه دار، علاقه مند و متخصص باشید و یا یک صاحب کارخانه و شرکت.

مهم نیست کسب و کار شما یک کسب و کار خانگی و کوچک است یا یک تجارت بزرگ و بن المللی. در هر صورت شما درگیر وجه های مختلف کسب و کار و مدیریت هستید و در جایی نیاز دارید از بخشهایی کمک بگیرید.

صرفا به دوره به شکل یک کلاس نگاه نکنید، چرا که تعامل های بی شماری در آن گنجانده شده تا بتوانید نیازهای کسب و کار خودرا برطرف کنید. آزمون ها، تالارهای گفتگو، چک لیست ها، کمک در برنامه ریزیها، طرح موضوعات و مشورت های جمعی، حتی معرفی کسب و کار شما به دیگران، در این دوره گنجانده شده. تمام شرکت کنندگان در این کارگاه به نوعی مخاطب و مشتریان یکدیگر دیده شده اند.

تو این سالها که به شکل جدی بیزینس دارم  و این ۷-۸ سالی که تو شبکه های اجتماعی(قبلا فیسبوک و الان توییتر) درباره کسب و کار مینویسم، متوجه شدم بیشترین مشکل برای داشتن یک کسب و کار مستقل، در درجه اول مسائل روحی و روانی آدمها، بعد سردرگرمی در شروع کار و سپس شیوه های فروش بوده. معلومات تئوری و حتی سرمایه فراهم بوده، انگیزه های لازم برای کسب درآمد به شیوه های متعدد هم وجود داشته ولی فقط در حد حرف و تئوری ازش استفاده شده. دوستانی را  شناختم که به معنای واقعی استعداد بیزینس دارند و حتی کسب و کارهایی را هم راه اندازی کرده اند ولی همچنان سردرگم پیش میروند. حتی متاسفانه کسب و کارهای جا افتاده ای را هم میشه دید که اصول اصلی کار را رعایت نمیکنند و مدام یا درجا میزنند و یا شکست میخورند.

تصمیم گرفتم که یک باشگاه، کارگاه، مدرسه یا هرچی که اسمشو بذاریم را برنامه ریزی کنم و این داستان را به شکل عملی پیش ببرم. نه فقط به شکل یک دوره که بخونیم و رد شیم.تلاش کردم قدم به قدم کنار هم و با همه شرکت کنندگان اونو پیش ببرم. ابعاد مختلف بیرینس را در نظر گرفتم از برطرف کردن نقاط ضعف شخصی، ترس ها، نداشتن ایده تا حتی رفع مسائل فروش و بازاریابی و برندینگ. اونو در قالب یک دوره در ۱۱ مرحله دیدم و سعی کردم اونقدر اتفاقات عملی در آن ببینم و ایده اش را کامل کنم که حتی در اواسط کار بیزینس خودتون و فروش داشته باشید. در کنار هم رشد کنیم و یک باشگاه داشته باشیم.

۱۱ مرحله با ۱۲۰ موضوع اصلی در نظر گرفتم که فکر میکنم به حدود ۵۰۰ موضوع فرعی، صدها ساعت فایل صوتی و تصویری، آزمون ها، تالارهای گفتگو، مشاوره و … منتهی بشه. جزییات رو میتونید با کلیک کردن بر روی” بازکردن همه” در مقابل هر مرحله ببینید.

امیدوارم به درد کسانی که هیچ ایده ای هم ندارند تا اونهایی که کم و بیش مشغول کسب و کاری و فعالیت در شبکه های اجتماعی هستند و حتی اونهایی که بیزینس مستقلی دارند بخوره. در ایده ای که دارم پیاده سازی میکنم، کسب و کارهاتون معرفی شده، تبلیغات میشه، فروش میره، شیوه های عملی بازاریابی روش پیاده میشه و … با هر واکنشی هم که در سایت انجام میدهید امتیازاتی میگیرید که میتونه خیلی کمکتون کنه. پس لطفا در شروع مرحله اول که چند موضوع رایگان برای مطالعه وجود دارد را نیز مطالعه بفرمایید.

موفق باشید.

 

کامل تر از این؟

چه چیزی فراخواهید گرفت؟

 

هرآنچه که برای شروع، ادامه و گسترش کسب و کار خود نیاز دارید.

راه اندازی، تبلیغات، فروش و بازاریابی، برندینگ و مذاکره و … به راستی هر آنچه که نیاز خواهید داشت.

کامل تر از این؟
موثرتر از این؟

تجربه ای که فراموش نخواهید کرد

شما فقط نمیخوانید و بگذرید. همزمان، کسب و کار خودرا راه اندازی میکنید، برایش تبلیغات و بازاریابی میکنید، آزمون ها را پشت سر میگذارید و نقاط ضعف خودرا پیدا میکنید، مسائل جاری را مطرح و همفکری میکنید، در بحث های کسب و کاری شرکت میکنید و …

شما هم زمان از کسب و کار خود درآمد کسب خواهید کرد.

موثرتر از این؟
بیشتر از این؟

چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

 • طرح بخش های اصلی بیزینس
 • تقسبم بندی در صدها موضوع
 • آزمون های متعدد
 • طرح مسائل در تالارهای گفتگو
 • پیشرفت بر اساس چک لیست
 • معرفی کسب و کار شما
 • مشاوره های کسب و کار
 • شارژ کیف پول روزانه
 • و … خیلی بیشتر
بیشتر از این؟
ساده تر از این؟

مناسبترین حالت پرداخت را خواهید داشت

من به جای شما ساعت ها فکر کرده ام و شبوه پرداخت مناسبی را به شکل ماهیانه به دست آورده ام.

نه تنها به شکل ماهیانه آنرا پرداخت خواهید کرد، بلکه هر روز نیز به موجودی شما افزوده میشود.

ساده تر از این؟
شیرین تر از این؟

هر ماه هدیه دارید

با هر فعالیتی در سایت، به معنای واقعی هر فعالیتی از عضویت گرفته تا گشت و گذار، طی کردن دوره، مشارکت در بحث ها، فعالیت در شبکه اجتماعی و … امتیازی به کیف پول شما افزوده خواهد گشت که هرماه هنگام تمدید میتوانید آنرا به عنوان تخفیف از مبلغ اصلی کم کنید.

شیرین تر از این؟
چه کسی همراه شما خواهد یود؟

فرشید رمضانی
متولد ۱۳۵۱ در تهران

 • شرع فعالیت حرفه ای در زمینه کامپیوتر(۱۳۷۴)
 • همکاری با شرکت رسانه پویا ( جلوه های ویژه)
 • همکاری با شرکت عالیان شیوه ( تیزر تلویزیونی)
 • همکاری با شرکت گلیان تصویر ( تیزر تلویزیونی)
  عضو هیئت تحریریه ماهنامه پیلبان ( تخصصی انیمیشن )
 • تدریس در آموزشگاه ها و دانشکده های مختلف چون سوره ، هفت هنر و …
 • طراحی و اجرای ده ها پروژه تبلیغاتی برای شرکت هایی چون ماکارونی مک ، آپکو ، صا ایران و ….
 • همکاری درتولید ۱۱۰۰۰ ثانیه تیزر تلویزیونی و انیمیشن تبلیغاتی و جلوه های ویژه سینمایی برای شرکت هایی چون :ماکارونی رشد، صا ایران، سکو، باطری نیرو، پارس خزر، سامسونگ، دوو، هتل قصر، کره پامچال، بانک کشاورزی، تقدیس، آمیکو، امرسان، الکترو استیل، فیلور و ….
 • و همکاری با شرکتهایی چون : صا ایران، شرکت هنروران، پاسارگاد دژبانک، اتکا، میترانیک، آسایش سازه، کفش آریا، گالری آنتیک و….
 • ساخت تیتراژهای سینمایی، وله های تلویزیونی، کلیپهای موسیقی و جلوه های ویژه متعدد.
 • مدیریت شرکت توتم گرافیک (از سال ۱۳۸۳ )
 • فعالیت رسمی در سوئد، گرجستان، ترکیه و امارات
 •  تاسیس شرکت تبلیغاتی ACTG  درمالزی ( ۲۰۱۱)
 • نماینده انحصاری شرکت EDIGMA   محصولات اینتراکتیو
چه کسی همراه شما خواهد یود؟

ماجراجویی خودرا آغاز کنید

بیش از ۵۰۰ فایل صوتی و متن در بیش از صد موضوع
همراه با آزمون ها و تالارهای گفتگو

مرحله اول | بازی را آغاز کنید | ۳۳۳,۳۳۳ تومان

محتوای دوره

بازکردن همه
همه میتوانند کسب و کار مستقلی داشته باشند.

مرحله پنجم | ثروت با درآمد فرق میکند | ۳۳۳,۳۳۳ تومان

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای درس
۰% تکمیل‌شده ۰/۱۸ مرحله

مرحله دهم | مذاکره | ۳۳۳,۳۳۳ تومان

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است