بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل چقدر از تغییر میترسید؟ تجربه ای داشته اید؟ پاسخ به: چقدر از تغییر میترسید؟ تجربه ای داشته اید؟

bahmansh
مشارکت کننده

ممنون از تعریف شما،
در خصوص پرسش شما در مورد اون دو تا کار جدید، راستش تا حدودی مرتبط هستن،
1) شرکت اصلی ما یک شرکت ارائه خدمات شبکه و امنیت و فروش تجهیزات شبکه هست که بیشتر مشتریان تجهیزات یا همکاران ما هستند یا اقلام در یک پروژه خدمات شبکه فروخته میشن. مثلاً اگر داریم یک شرکت رو کابل کشی شبکه میکنیم یعنی احتمالاً کابل و سوئیچ و … هم بهشون میفروشیم. یا اگر یک سرویس راه اندازی میشه شاید بهشون سرور هم فروخته شه یا فایروال مثلاً.
2) کسب و کارهایی که داره راه میوفته یکیشون فروشگاه اینترنتی ای هست که همین اقلام و اقلام دیجیتال دیگه مثل گوشی موبایل و تبلت و لپ تاپ و لوازم جانبی رو توش خواهیم فروخت ، اینجا تفاوتش با قبلی فقط مشتریان و نحوه فروش هست. یعنی مشتریان ما اینجا دیگه احتمالاً همکار نیستن و بیشتر کاربر نهایی هستن که به طبع نوع اقلام هم کمی تغییر خواهد داشت. یعنی احتمالا بیشتر اقلامی مثل گوشی موبایل و لپ تاپ فروخته بشه که مشتری خانگی و نهایی بیشتر تامینش خواهد کرد.
3) کسب و کار دیگه ای که داره این کنار راه اندازی میشه تو حوزه وب و سرورهای ابری و اجاره سرورهای فیزیکی هست و خب در ارتباطات من افراد توانمندی هستن که تمایل به همکاری با من هم دارند که در حوزه طراحی وب هم توانمندی های بالایی دارند. و ما میخوایم اونجا این سرویس رو هم بفروشیم. این یک فرصت هست که با توجه به روابطم در دیتاسنترهای مختلف برام بوجود اومده و از طرفی همکارانی که در این کار میدرخشند.
4) بازهم مواردی هست که بخوام در آینده اجراشون کنم، نکته اینجاست که هیچ کدوم ایده نوی نویی نیستن و ازشون زیاد هست ولی فرصتهایی دارم که میتونم ازشون استفاده کنم و توشون شاید موفق تر از خیلیای دیگه عمل کنیم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است