بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟ پاسخ به: فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟

ebr
مشارکت کننده

راستش من تصمیم گرفتم تو این دوره با خودم صادقترین باشم و اتفاقا خیلی به نکات مثبتی که همیشه بهشون اتکا کردم بها ندم. یکم سخته گفتنش در جمع ولی تصمیم خیلی جدی دارم تا از این دوره نتیجه ای که میخوام رو بگیرم
به نظر من بارزترین و مهمترین ویژگی افراد موفق ثبات قدم هستش و دقیقا مشکل اصلی من همین ثبات قدم هستش.
همونطور که گفتین منم کتاب های زیادی در زمینه توسعه ی فردی خوندم و راهکارارو همه رو از برم ولی ثبات قدم ندارم حتی در خوندن و اجرای راهکار هایی که باورشون دارم
من همیشه به قول هایی که به بقیه دادم خوب و بدون خطا عمل کردم. کارمند خوبی بودم. دوتا شرکت کار کردم که هردو هرزمان که بخوام میتونم برگردم ولی هیچ وقت خودم اولویت نبودم
مثلا ورزشم رو مستمر انجام نمیدم، خیلی هم بابت این اخلاق خودم رو سرزنش میکنم و حس میکنم اگر درستش کنم بخش بزرگی از مسائلی که با خودم دارم رو حل میکنم

به نظر من منش بیزینس فقط منجر به کسب درآمد نیست. روش زندگیه. من بسیار بهش فکر میکنم و ازی لحاظ که درس زندگی بهم میده خیلی خوشم میاد ازش:)

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است