بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟ پاسخ به: فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟

bahmansh
مشارکت کننده

خب خیلی خصایص هست که باید داشته باشه یا نداشته باشه…
مثلاً استمرار و صبر، اساساً من خودم صبور نیستم ولی استمرار دارم. صبور نبودنم خیلی جاها به دردم خورده یه جاهایی هم ضرره، اساساً صبور نبودن خوب نیست ولی همین خصیصه در ادمای اجرایی میتونه مفید هم باشه.
عصبانی نشدن خیلی ویژگی مهمیه، من خودم زود عصبانی میشم البته دارم روش کار میکنم و اینم داره بهتر میشه ولی شاید تازه 10% هم بهتر نشده باشم. البته ادای عصبانی شدن هم بد نیست تو مدیریت، یعنی یه وقتایی مدیر نباید در درون عصبی شه ولی باید بتونه وانمود کنه عصبانی هست، به قول برادرم میگه عصبانیت کنترل شده که میتونه به شدت اثرگذار باشه.
قاطعیت خیلی ویژگی مهمیه. یا سخت کوشی خیلی خیلی میتونه تو موفقیت اثرگذار باشه ، صداقت ویژگی بسیار مهمی هست که البته بعضیا بهش اعتقادی ندارن ولی به نظرم برای ماندگار شدن انسان صداقت و دست خیر داشتن میتونه بسیار موثر باشه.
حتماً که ویژگی های بی شمار دیگه ای وجود داره که دوست دارم اینجا درباره ش بخونم در کامنت های بقیه دوستان

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است