بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟ پاسخ به: فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟

فاطمه
مشارکت کننده

شما لطف دارید به من😄😄
بله قبول دارم که گاهی وقتا واسه کتابهای تخصصی هم وقت کم میاریم،ولی نظرم اینه که اگه یه نفر تخصصش A هست،اگر کتابهایی توی زمینه های B وC وD بخونه شاید “خیلی” به تخصصش اضافه نکنه اما قطعا توی ذهنش یه چراغ جدیدی واسه روشن شدن نصب میشه که گاهی ممکنه به کارش بیاد و جدا از اون باعث تلفیقش با تخصص خودش میشه و ایده های جدید متفاوتی رو به ذهنش میندازه که کمتر کسی به فکرش رسیده…
در مورد میزان غیرمرتبط بودنش هم به نظرم اگه اونقدری غیرمرتبط باشه که موقع خوندنش اصلا به کار فکر نکنیم و هیچ ایده ای تو ذهن مون شکل نگیره،بهتره!
البته نظر من اینه…چون بعدا ضمیر ناخودآگاه خودش دست به کار میشه و تلفیقشون می کنه…اما اگر در حد کمی هم مرتبط باشه بازم خوبه چون حین خوندن یه تفکر جدیدی میاد تو ذهن و اینا…
یه چیز دیگه هم هست،اونم اینه که ذات کار،خیلی نرم و لطیف نیست و آدمیزاد کلا لطافت رو احتیاج داره،پس بهتره گاهی برای فرار از اون محیط خشن مثلا شعر بخونیم رمان بخونیم…اینا باعث میشه یه لطافتی تو روح مون ایجاد بشه و یه کم از نگرانی های زندگی دور بشیم…🙂🌼

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است