بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟ پاسخ به: فکر میکنید یه آدم موفق باید چه عادتهایی داشته باشه؟

نرگس
مشارکت کننده

بنظر من نظم و ترتیب یکی از مهمترین ویژگی هاست که خودش شامل آن تایم بودن و .. میشه. یکی دیگه از ویژگی ها کنترل خشمه. یکی از دوستان نوشته بودن ادای عصبانیت را دربیارن. من مخالف این قسمت هستم اتفاقا کار آفرین باید بتونه عصبانیت و خشمشو کنترل کنه و راه درست رو پیدا کنه یا نشون کارمندش بده. عصبانیت وجهه کاریزماتیک افرادو از بین میبره ولی درمقابلش قاطعیت نیاز اساسی هست. یک فرد باید قاطع باشه.
یکی دیگه از ویژگی های مهم بنظرمن توانایی کترل شرایط و تنش هست. یعنی در لحظه های پرتنش، خودش مضطرب نشه و این استرسو تنش رو به کارمندش منتقل کنه اتفاقا باید بتونه تنش رو کنترل کنه تا در آرامش مشکل حل بشه. یکی دیگه از ویژگی هایی که لازمه داشتن روحیه بازنگری و پایش هست. وقتی یک نفر این روحیه رو داشته باشه همین رو به سازمانش هم منتقل میکنه و با این پایش ها میتونه اشتباهاتو پیدا و حل کنن. یکی از ویژگی های بدی که به ذهنم اومد روحیه تسطگری هست و اینکه همه ی کارخارو بخود خود فرد انجام بده و به شخص دیگری اعتماد نکنه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است