بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟ پاسخ به: شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟

bahmansh
مشارکت کننده

ما سال اول کارمون برای مرداد تا آخر سال فقط و فقط یک فروش داشتیم اون هم به مبلغ 700 هزار تومن!
سال دوم یهو 500 میلیون فروختیم
سال سوم این عدد دو برابر شد
سال چهارم داریم باز هم نسبت سال قبل به دو برابرش میرسیم.

مشتریان بیشتری ما رو میشناسن، اعتبارمون پیش تامین کننده و مشتری هر دو بیشتر و بیشتر شده و من ایمان دارم که هر سال قراره بهتر و بهتر بشه.
سال 96 من در تهران اگر به عنوان مدیر آی تی کار میکردم در بدترین حالت ممکن حقوقم 10 میلیون بود و پیشنهادات بالاتری هم تازه داشتم ولی پیش خودم گفتم تا کی قراره حقوق بگیرم؟ اصلاً تا کی می ارزم برای دیگران؟
خب اگر تا ابد هم خیلی ارزنده باشم با حقوق به هیچ جا نمیرسم ولی اگر خودم درآمد رو بسازم فرق میکنه ممکنه چند سال اول درآمدم خیلی کم باشه ولی وقتی تصاعد هندسی شکل بگیره شاید در آمد یکماه من مثلاً بتونه بشه 1 میلیارد یا حتی خیلی بیشتر….
همین الان میدونم هنوز به نقطه ای نرسیدم که حقوق سال 96 رو بگیرم و به طرز باورنکردنی ای با حقوق 4 تومنی از شرکت خودم دارم سپری میکنم ولی مطمئنم همین اثر مرکب شکل گرفته و ادامه پیدا میکنه

من همیشه بهش میگفتم عین یک بهمن هست. اولش یه گلوله کوچیک برفه ولی همینجوری قل میخوره و یهو یه هیولای درآمدی رو برای من میسازه.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است