بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟ پاسخ به: شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟

آرزو
مشارکت کننده

در رابطه با این موضوع باید بگم کاری که الان بهش مشغولم، بیشتر شغل آزاد محسوب میشه تا یه بیزینس به شکلی که قراره توو این دوره باهاش آشنا بشیم، و از طرفی، کارم یه جورایی، بیشتر فروشِ یک بار مصرف داره و نهایتا بشه با cross selling کمی گسترشش داد. ولی تو همین کار فعلی هم می تونم بگم اولین مشتری که گرفتم، شاید خیلی وقت گذاشتم واسش تا پرزنت کردم خودمو، واسه دومی کمتر، به همون نسبت واسه سومی کمتر و کمتر، ولی چهارمی، پنجمی تا 50امین در حال حاضر، صرفا با تعریف هایی که از بقیه شنیدن یا همون WOM، خودشون پیدام کردن و اومدن.
یه مثال دیگه هم این که چون من چند سالی هست که تو بازار سهام هم فعالیت دارم، با این مفهوم قبلتر اونجا آشنا شدم. از اونجا که اکثرا فعالیتم به صورت سرمایه گذاری بلند مدت بوده، خوب خیلی تاثیر داشته برام. چون علاوه بر سودی که به اصل سرمایه ام تعلق می گرفت، به خود سودها هم سود تعلق می گرفت که البته این واسه قبل از ریزش اخیر بورس هستش، چون الان فقط ضرر مرکبه :))

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است