بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟ پاسخ به: شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟

فاطمه
مشارکت کننده

سلام🙋🏻‍♀️
چقدر مثال حروف الفبا در عین سادگی خوب بود:)
راستش من چندسالی هست که با اثر مرکب آشنا ام ولی تاحالا پیش نیومده که بتونم ازش استفاده کنم چون ذاتا آدم عجولی بودم و دنبال نتایج سریع🤦🏻‍♀️اونقدر که کارنامه‌ی زندگی منو ببینید پره از کارهای شروع شده‌ی تموم نشده
یا ایده های ناب به نتیجه نرسیده
چند روزی هست که خیلی جدی شروع کردم به هدف گذاری و برنامه ریزی،تونستم تا برنامه ی یک ساله،اهدافم رو ریز کنم ولی یه کم برای تقسیم بندی اونا به اهداف ماهانه و هفتگی و روزانه به مشکل خوردم🥺
ولی نمی دونم آیا این اثر مرکب توی این طور برنامه ریزی ها هم جواب میده یا نه؟مثلا واسه یاد گرفتن یه زبان جدید !حس می کنم شبیه مثال های شما واسش رشد پیش نیاد چون یه روند ثابت داره و نهایتا شما بعد از یه مدت مشخص مسلط میشی به اون زبان…
شاید واسه همینه که کلا فکر می کنم توی مسائلی مثل درس،این اثر مرکب خیلی خودشو نشون نمی‌ده…البته قطعا برای برندسازی شخصی کمک کننده اس به نحوی که یه نفر که توی حیطه ی خودش خیلی متخصص باشه و کاربلد بعد از یه مدت به صورت تصاعدی معروف میشه و این صحبتا ولی انگار توی یادگیری خیلی نمود نداره…شایدم من کاملا دارم اشتباه می کنم و کاملا نتونستم درکش کنم😂✌️
به هر حال ممنون میشم کمکم کنین…چون دقیقا توی موقعیتی ام که باید توی همه ی مسائلم از این اثر مرکب استفاده کنم اما هرروز دارم از خودم جا می‌مونم و این باعث شده یه کم بترسم…
سپاس پیشاپیش 🙂

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است