بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟ پاسخ به: شما چه مثالهایی از اثرمرکب به ذهنتون میرسه؟

فرشید رمضانی
مدیرکل

البته از اثرات منفی هم صحبت شده بود ولی خب شاید باید بیشتر بهش پرداخته میشد. وقتی صحبت از سیگار و همبرگر تلویزیون دیدن کردم و اونها رو مثال زدم که تاثیراتش یک شبه نیست و یا تاثیر نیروهای منفی و بازدارنده و تعلل در کارها، سعی کردم به تاثیرمنفی اثر مرکب هم اشاره کنم با اینحال ممنون که روی اون تاکید کردیدچون همونقدر حائز اهمیت هست.
مثالی که زدید هم میتونه تا حدی تاثیرات اثرمرکب، انجام کار و تکالیف و ایده های جدیدی برای بازاریابی محسوب بشه. به نظرم تجربه وبی بوده و قطعا اثرات مثبتی داشته. حتی فکر میکنم بعدها سودآوری مالی بیشتری هم براتون داشته باشه.
شما برخی از تکنیکهای بازاریابی رو (حالا نه شاید کاملا تخصصی) انجام داده اید و تست و خطا کرده اید. خودش یک استارتاپ بوده دیگه، به نظرم ایده خوبی بوده.شاید بهتر بود خودتون هم برای موفقیتشون راهکارهایی در نظر میگرفتید. مثلا منم در همین دوره همین قصد را دارم و بخشی از کار را به صورت بازی درآورده ام که بشه کسب امتیاز کرد، بعد همین امتیازات رو به شکلهای مختلف خرج بیزینس و تبلیغات و … کرد.
من کلا طرحتون را دوست داشتم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است