بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل دیدگاه شما درباره اشتباه و رفتارهای بعد از اون چگونه هست؟ پاسخ به: دیدگاه شما درباره اشتباه و رفتارهای بعد از اون چگونه هست؟

#231450
طاها منفردپور
مشارکت کننده
امتیاز: 6,346,089

سلام ، روز به خیر
اشتباه یک حقیقتی است غیر قابل انکار برای هر کاری و اتفاقا” نحوه برخورد و شکل مدیریت اشتباه نشانگر بلوغ و رشدیافتگی مدیر است .منتها چند چیز را در مورد اشتباه باید مد نظر داشت :
الف : مهمتر از اشتباه ، تحلیل آن است تا از تکرار دوباره آن جلوگیری کنیم یعنی هر چند که اشتباه طبیعی است و محتمل اما تکرار اشتباه نشانه حماقت و بی مبالاتی است .
ب : باید با بررسی و افزایش آگاهی قبل از شروع و در طی عمر کار ، راه را بر اشتباه تا جای ممکن سد کنیم و قدرت خودمان را برای مدیریت و حفظ مجموعه در تلاطم مشکلاتی که می تواند بدنبال انجام اشتباه بوجود آیند افزایش دهیم ، اما باید این روحیه را تقویت کنیم که مسئولیت همه چیز با ماست ، چرا که عدم قبول مسئولیت اشتباه صورت پذیرفته و ارجاع دادن دلایل آن به محیط پیرامونی ، باعث خواهد شد که دوباره از همین ناحیه آسیب ببینیم .
ج : در راه رسیدن به هدف و جلوگیری از طی مسیر اشتباه باید به این موضوع توجه کنیم که نگاه به هدف و دوربینی در تعیین مسیر و هدف نباید باعث شود که ما از جلوی پایمان غافل شویم زیرا اگر در چاهی که جلوی پایمان است بیفتیم ، هرگز نمی توانیم مسیر درست را ادامه دهیم .

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است