بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل دیدگاه شما درباره اشتباه و رفتارهای بعد از اون چگونه هست؟ پاسخ به: دیدگاه شما درباره اشتباه و رفتارهای بعد از اون چگونه هست؟

ebr
مشارکت کننده

به بخش جذابی رسیدیم
نظر دوستان رو به دقت خوندم و بوک مارک کردم که هی بیام بخونم باز
من با شکست خوردن مشکلی ندارم به شرطی که ایراد از سمت خودم نباشه. یعنی با همه چیز کنار میام جز اشتباهات خودم
با یک مثال منظورم رو میگم
من برای کنکور ارشد در حدی که خودم راضی باشم از خودم خوندم و روزی که رتبه ها اومد متوجه شدم نتیجه ی زحمتم رو گرفتم. همه چیز خوب پیش میرفت تا نتایج قبولی اومد و بر خلاف تصور همه من جایی که باید قبول نشده بودم. چرا؟ چون اون سال سیل ادم ها برای خوندن اون رشته زیاد شده بود و خب این تقصیر من نبود. تا سال قبلش رتبه ی بین 1000 تا 2500 قبولی مد نظر من رو میاورد ولی من با رتبه ی 1500 رد کردم.
خب اینجا تقصیر من نبود ولی شکست بدی بود چون کلاااا مسیر زندگیم رو عوض کرد.من ناراحت نبودم و خیلی زود خودمو جمع کردم ولی اگر مثلا خودم درس نخونده بودم و نمیتونستم قبول بشم واقعا بخششی در کار نبود.
حالا من درباره خودم حرف میزنم ولی در هر کاری اگر اشتباه فاحش شخصی باشه و به شکست برسه من نمیتونم باهاش کنار بیام و خیلی عصبیم میکنه.
متاسفانه این موضوع خیلی وقتا باعث انفعالم شده یعنی انقدر خودمو سرزنش میکنم که دیگه جونی برای بلند شدن نمیمونه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است