بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل اولین مواردی که با مرور ارکان پنجگانه بیزینس از ذهنتون گذشت چی بود؟ پاسخ به: اولین مواردی که با مرور ارکان پنجگانه بیزینس از ذهنتون گذشت چی بود؟

ebr
مشارکت کننده

من تو یه شرکت نو پایی کار میکردم که دقیقا این موارد رو به چشم خودم به عنوان یک کارمند از صفر قضیه دیدم. صاحب شرکت بعد 20سال کارمندی که اتفاقا کارمند خوبی هم بود با توجه به فرمایش شما در متن که کارمند خوب لزوما کارفرمای خوبی نمیشه بود. مسائل حقوقی و مالی شرکت رو هم خودشون پیش میبردن و حتی من به عنوان کارشناس شرکت برای کمک بهشون دخیل در امور مالیاتی و بیمه شده بودم ولی در نهایت چیزی جز جریمه و نا آگاهی به قوانین براشون نموند. بارها میگفتم کسی رو بیارید سرش بشه به مشکل نخورید ولی توجه نمیکردن به خاطر صرفه جویی در هزینه ها. چون اول کاری تونسته بودن پروژه کشوری بگیرن به پشتوانه سابقه ی خوبشون در کارمندی موارد دیگه رو رعایت نمیکردن و خب من عاقبت رو دیدم و متاسفانه با شکست در کار مواجه شدن.
البته برای من خیلی خوب بود چون تجربه اولم بود در کار کردن همه چی رو از بیخ و بن یادگرفتم ولی نبود شبکه سازی درست به من کارمند نو پا هم فشار میاورد که همه چیو خودم یاد بگیرم و بالاسری نداشتم کمکم کنه. فکر میکنم این مشکل هم برمیگرده به پایه شبکه سازی و تشکیل تیم درست

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است