بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید خودتون چه نوع تفکری داشته باشید؟ پاسخ به: فکر میکنید خودتون چه نوع تفکری داشته باشید؟

saeedsam
مشارکت کننده

در مورد نوع تفکر من میدونم که T نیستم. ولی از بقیه مواردی که بود فکر کنم یه چیزایی دارم و نمیدونم کدوم میشه. نمیدونم به محیط هم بستگی داره یا نه ولی مثلا من تو یه محیط کاری خودم رو به یه مدل تفکر نزدیک می‌بینم و تو جای دیگه ای انگار طور دیگه ای فکر میکنم.

بخش اول متن برای من خیلی جالب بود. من فکر میکردم که میشه حتی تو کسب و کار هم بلد نباشی و کاری رو شروع کنی و حین یادگیری یاد بگیری. فکر میکنم این مدل فکر کردنم به خاطر اینه که تخصص رو درست متوجه نشده بودم. بیشتر وقتا تخصص رو محدود میکردم به داشتن مدرک تحصیلی مرتبط و چون میدیم دانشگاه کارا نیست از این موضوع کلا صرف نظر کرده بودم. ولی به نظرم خیلی درسته که هر کسی باید یکی از اون تخصص ها رو داشته باشه و حتما هم فروش بلد باشه.
یکی از چالش های من و دوستام ( شریک هام ) دقیقا همین موضوع بود. اینکه هر کدوممون چه قدر باید به عنوان کارآفرین از تخصص های مختلف بدونیم. این پیشنهادها داده میشد: 1- همه مون تو همه چی متخصص بشیم. 2- هر کس تو کار خودش متخصص بشه و از بقیه بخش ها اطلاع داشته باشه.
و خب اینکه اینجا در .واقع فروش انگار چیزی بود که بلد بودنش حتما لازم بود رو، خیلی دوست داشتم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است