بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید خودتون چه نوع تفکری داشته باشید؟ پاسخ به: فکر میکنید خودتون چه نوع تفکری داشته باشید؟

Donya
مشارکت کننده

من C هستم چون فکر میکنم که یه واقعیت جهانی همیشه وجود نداره و هر کسی میتونه بر اساس تجربیات خودش به ایده های جدید برسه، کلا اگر ایده ی جدیدی بهم بدن رد نمیکنم خیلی بهش فکر میکنم و بالا پایینش میکنم تا بفهمم چطور برای من جواب میده میدونم گروه اول نیستم چون همیشه توی ذهنم این میچرخه که تو همه چیو نمیدونی پس نمیتونی در جا چیزی رو که باهاش اشنا نیستی رو رد کنی، گروه سوم نیستم چون کلا از سر و کله زدن زیاد با مسائل ابجکتیو کلافه میشم، گروه اخرم نیستم چون همیشه ادم ساکته ی جمع هستم و تمایلی ندارم با “همه” ادما صحبت کنم متاسفانه!
با اقای طاها موافقم ، که معمولا همه ادما این صفات و کمابیش تو خودشون دارن ولی به یه سمت خاص بیشتر میل میکنن یه چیزی که دوست دارم اینجا بهش اشاره کنم تا اگر شما مهم مثل من به این مبحث علاقه مند بودین بتوین مطالب بیشتری پیدا کنید( با اجازه اقا فرشید ببخشید جسارت منو) راجع به تایپ شخصیتی ادما توی همین کتگوری بر اساس subjective, objective هست به چهار دسته که اینطوری دسته بندیش میکنن: radical structuralist, radical humanist, interpretive, functionalist.. ببخشید که اسم انگلیسیشونو نوشتم چون دقیق نمیدونم به فارسی چور باید معنا کرد که مفهومش درست منتقل بشه. البته تعاریف و مثالاش شبیه مطالبی هست که اینجا اقا فرشید گفتن و اینکه این طبقه بندی بیشتر از منظر جامعه شناسی هستش .
ببخشید پرحرفی کردم:))

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است