بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل فکر میکنید خودتون چه نوع تفکری داشته باشید؟ پاسخ به: فکر میکنید خودتون چه نوع تفکری داشته باشید؟

آرزو
مشارکت کننده

من فکر می کنم این 4 نوع تایپ فکری که مطرح شد، در واقع می تونن آدمها رو توی دو تا گروه بندی قرار بدن؛ به این شکل که
یک گروه میشه: تفکر نوع A و تفکر نوع C که دو سر یک طیفن و گروه دوم میشه: تفکر نوع T و تفکر نوع P که دو سر یه طیف دیگن.
اگه بخوام یک نمودار X و Y واسه اینا بکشم، که سمت X- باشه تفکر A و سمت X+ باشه تفکر C؛ سمت Y- باشه تفکر T و سمت Y+ باشه تفکر P؛ در مورد خودم میتونم بگم تو مبدا مختصات قرار دارم :)).
البته واقعیتش دقیقا این طور نیستم، بین A و C بیشتر به C تمایل دارم، چون در عین حال که محاسباتی رو در ابتدای کار انجام میدم، اما اگر ایده ای نظرمو جلب کنه، سعی می کنم خودم به زور یه منطقی براش پیدا کنم و عملیش کنم.
در مورد T و P هم بیشتر به P تمایل دارم. چون ضمن اینکه از صحبت در مورد مسائل فنی لذت میبرم و مثلا همین دو روز پیش، 3 ساعت مکالمه پیوسته راجع به موضوع هوش مصنوعی با یکی از دوستام داشتم و اصلا هم خسته نشدم، ولی در عین حال می تونم هم یه موضوع صحبت با یه بچه پیدا کنم و هم با افراد سالخورده، کلا به راحتی میتونم با افراد مختلف در سنین مختلف، موضوعاتی برای ارتباط برقرار کردن پیدا کنم و منظورمو طوری که طرف متوجه بشه برسونم، علاقه به حضور توو جمع هم که کلا از ویژگی های پر رنگمه و دقیقا به همین دلیل، دارم توو این دوران کرونا افسردگی حاد می گیرم دیگه!
بنابراین توو اون نمودار X و Y که گفتم میفتم توو قسمت ربع اول :))

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است