بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل بزرگترین لذتی که توقع دارید از کسب و کار ببرید چیه؟ پاسخ به: بزرگترین لذتی که توقع دارید از کسب و کار ببرید چیه؟

yasan
مشارکت کننده

برای من اون حس استقلال از همه چیز مهمتره، اینکه ازادی عمل داشته باشم و درست و غلطهارو تجربه کنم، من در تمام طول مدتی که کار کردم کمتر از ۶ ماه کارمند بودم ( منظورم از کارمند همون تیپیکال مرسوم صبح به صبح بریم یه جایی یه سری کار که بهمون میگن رو انجام بدیم بعدم سرماه حقوق بگیریم) یعنی اصلا نتونستم دووم بیارم، شاید اگر کارمند بودم یه زندگی اروم و بی دردسر داشتم و هیچ هزینه ای هم نمیدادن و هیچ شکستی هم نمیخوردم، همیشه هم سر این قضیه با خانواده جنگیدم ولی پیروز شدم. الان شاید در ظاهر کارمند باشم( با سمت مدیریت داخلی یک مجموعه صنعتی) ولی به جرات میگم اختیاراتم و حیطه کاریم از مدیر عامل مجموعه بیشتره، اصلا با این شرط اومدم اینجا که هرکاری دلم میخواد رو انجام بدم، من راضیم مجموعه هم راضیه و داره پیشرفت میکنه برای همین مشکلی نداریم. یه جورابی اینجا ما براشون مزرعه پول هم به وجود اوردیم، یعنی به جز حیطه خودشون ما براشون پیشنهادات سرمایه گذاری تو حوزه های دیگه هم ارائه دادیم و خداروشکر تا اینجا به قول اقا فرشید با مرغ هایی که داشتن مرغداری راه انداختیم نه اینکه باهاشون نهار کارمندارو بدیم. مسئله مالی دغدغه ام بوده ولی الویتم نبوده، توی بحث مالی همین که در اکثر مواقع خرج روزمره ارو دربیارم برام کافی بوده، که خود همین موضوع من رو در زمینه مالی ریسک پذیر تر کرده و درامد رو به صورت تصاعدی بالابرده، چون من برای پول کار نکردم بلکه پول برام کار کرده.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است