بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل بزرگترین لذتی که توقع دارید از کسب و کار ببرید چیه؟ پاسخ به: بزرگترین لذتی که توقع دارید از کسب و کار ببرید چیه؟

bahmansh
مشارکت کننده

خب من اساساً از اینکه در ساختار بیزینس میتونم خیلی رشد کنم و بیاموزم و اینکه این موضوع با اختیار خودم انجام میشه و روی تصمیمات خودم داره میچرخه برام هیجان انگیزه.
اینکه هر روز میتونم مسائلی رو حل کنم برام لذت بخش هست و اینکه هر درآمد و فروشی که داریم برامون یه هیجان به حساب میاد
اینکه چیزایی که چه مادی چه معنوی بدست میاریم برامون هیجان انگیزه.
بزارین اینجوری مثال بزنم مثلاً روز اول اینکه شرکت رو ثبت کردیم باعث شد کلی خوشحال باشیم و لذت میبردیم
شاید کسی باور نکنه ولی دست چک رسمی شرکت هم گرفتنش برامون هیجان انگیز بود حتی اولین برگ چکی که ازش کشیدیم برامون لذتبخش بود یا مثلاً باز کردن پرونده در اداره مالیاتی هم برامون جالب و لذتبخش بود. ما بهش اینجوری نگاه میکردیم که هر کدوم از اینکارا یکی از آجرهای کسب و کارمون هست. بعد اولین فروش، بعد اولین سروری که برای خودمون خریدیم. بعد سرور نسل جدیدی که به جای اون خریدیم
هریک از سامانه هایی که برای خودمون راه اندازی میکردیم
هر مشتری ای که جذب میکردیم
حتی امسال که نرم افزار حسابداری رو خریدیم هم برامون لذتبخش بوده و هست. اینکه گزارشاتمون رو در هرلحظه و هر مکان میتونیم ببینیم هم برامون جالبه
حالا اینکه امسال تونستیم دفتر شرکت رو بخریم برامون واقعاً هیجان انگیز بود دیگه هرچند هنوز به خاطر کرونا یک روز هم ننشستیم توش کار کنیم و فقط دورکار بودیم و اونجا فقط تجهیزات رو ریختیم رو هم

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است