بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟ پاسخ به: مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟

#231845
bahmansh
مشارکت کننده
امتیاز: 9,705

اقا متاسفانه این بخش انقدر سخته که نگو یعنی ما همیشه خواستیم خیلی با کیفیت باشیم و ماموریت خودمون رو گذاشتیم با کیفیت ترین بودن ولی به نظر خیلی کار سختی هست.
الان در کرج تونستیم با کیفیت ترین خدمات شبکه رو ارائه بدیم و انصافاً دیگه نمیشه در پسیو و کابل کشی و دیتاسنتر شرکتی پیدا کنن که کیفیت مارو داشته باشه ولی اثبات این موضوع خیلی خیلی سخته.
هنوز همکاران دیگر (شرکتهای همکار) اگر بخوان کارشون با کیفیت باشه میان سراغ ما تا یا ما براشون پیاده کنیم یا براشون اصلاح کنیم. در نتیجه این قضیه باعث شده به اونا هم کمک کرده باشیم.
یا مثلاً یکی از رقبا رفته اداره کل راه البرز و گفته دیتاسنتر استانداری البرز کار شرکت اونهاست!!!! در حالی که کار اونها نیست و آخرین شرکتی که اونجا رو مرتب کرده و از بلبشو درآورده ما بودیم. ولی گویا کنتور نمیندازه اونا هم از کسی استعلام نکردن و کار رو دادن به اون رغیب دروغگو!!!

این شده که ما الان دنبال بازنگری در ماموریت و چشم انداز و رسالت و اینجور چیزامون هستیم که یه جوری قابل متر و معیارتر باشه و کسی نیاد کار مارو به نام خودش اعلام کنه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است