بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟ پاسخ به: مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟

نرگس
مشارکت کننده

من اینجوری برداشت کردم که منظور شما از مسئولیت بیزینس اینه که به معیارهای شخصیمون پایبند باشیم که خب هر شخصی یک سری معیارهایی داره که بیزینس اون شخص هم باید براساس اون معیارها باشه.
مثلا من امور مربوط به حفظ محیط زیست توی زندگی شخصیم مهمه. خب سعی میکنم که توی بیزینسم به این معیار پایبند باشم. و وقتی که اشخاص تو کارشون به معیارهای شخصیشون پایبند باشن و یکجوری علایقشون برآورده بشه قطعا رضایت شخصی بیشتری دارن. درواقع من تا وقتی از کارم لذت میبرم که حدود اصول شخصیم رعایت بشه.
مثلا الان از کارم لذت نمیبرم هرچند که درآمد خوبی داره چون اصول شخصیم رعایت نمیشه. توی جز جز کارهای روزانه ام که دقت بکنم میبینم از اصولم خیلی فاصله داره. برای همین حاضر شدم ۱۰ سال سابقه کاریو رها کنم و از صفر شروع کنم و بیزینس خودمو بزنم تا اصولم توی بیزینسم رعایت بشه. وقتی میبینم تو کار فعلیم فرهنگ سازمانی که توش کار میکنم برپایه دروغ و تبعیض پایه گذاری شده ترجیح میدم راه خودمو پیش بگیرم.
بیشتر فکر میکنم این مسئولیتی که شما میفرمایید آینه روحیات و خلقیات و علایق صاحب بیزینس هست. برای شما و آقا بهمن بهترین کیفیت کار مهم بوده، برای همکارتون کارآفرینی مهم بوده. مهم اون علاقه ای هست که باعث میشه شخص اون بیزینس رو شروع کنه.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است