بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل بزرگترین لذتی که توقع دارید از کسب و کار ببرید چیه؟ پاسخ به: بزرگترین لذتی که توقع دارید از کسب و کار ببرید چیه؟

Kian
مشارکت کننده

از سال 82 که وارد بازار کار شدم بر خلاف رشته تحصیلیم ،اول با ثبت و راه اندازی یک شرکت کامپیوتری کارم را آغاز کردم، متاسفانه به دلیل تجربه کم و نبودن پشتیبانی مالی پس از دو سال مجبور شدم اون شرکت را واگذار کنم و بروم تو صنعت، تا ساعت 90 که دوباره شرکت جدید خودم را در زمینه فناوری اطلاعات پزشکی ثبت کردم و چند سالی مشغول بودم و کلی شکست و تجربه جدید کسب کردم و باز برگشتم به صنعت.
خوب موارد زیادی را در این سالها تجربه کردم و از هر شکست پلی ساختم برای پیروزی های بعدی. درسته که هنوز کارمندم ولی تجربیات این سالها و تغییر نگرش هام نسبت به تجارت باعث شده همیشه در محل کار جزء نیروهای تاثیر گذار باشم و در کنار کارمندی به کار خودم هم فکر کنم و برای اون برنامه ریزی کنم.
حالا هدف از کار کردن برای خودم چیه؟
1. انتخاب آدمهای که قراره باهاشون کار کنم و از بودن در کنارشون لذت ببرم و حس خوبی بگیرم. آدمهای توانمند ، با سواد، با اخلاق و …
2. رشد شخصی خودم و افزایش توانمندی هام
3. افزایش قدرت مالی برای محقق کردن آرزوهام و ساخت شرایط و چیزهایی که احساس می کنم بودنشون هم حس خوبی به خودم میده و هم دنیا را جای قشنگتری می کنه.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است