بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟ پاسخ به: مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟

#231875
فرشید رمضانی
مدیرکل
امتیاز: 23,726,554

سلام
ممنون از توضیحات کامل و تکمیلی. در واقع داشتم فکر میکردم که اون اولی را به چه سمتی ببرم که جواب درستی باشه. که ودتون با این تکمیلش فرمودید. من یک وویس دیگه حتما در این باره میذارمو و با چندتا مثال توضیح میدم که ابهامات برطرف شه.
در مورد سوء استفاده از موقعیت شما، یکی از بهترین کارها داشتن نمونه کار در سایت هست که کاملا نام شرکتها را با جزییات کارهایی که انجام شده بنویسیسد و در بهترین حالت اینکه در چند دقیقه ازشون فیلمی تهیه کنید که کارفرما رضایت خودشو از همکاری با شما اعلام کرده باشه.
در بخش بازاریابی هم به این اشاره میکنیم که بهترین بازاریاب، مشتری راضی قبلی شماست. یعنی حتی باور کنید در برخی موارد هیچ عیبی نداره که این فیلمها را به جلسات مذاکره هم ببرید.( البته راجع بهش مفصل تر و کارامدتر صحبت خواهیم کرد).
با اینکارتون خیلی واضح و بدون اینکه وارد مسائل حاشیه ای بشوید دروغگو بودن رقیب را مشخص میکنید.
اگر تصمیم به انجام اینکار گرفتید در نظر داشته باشید فیلمها را خیلی حرفه ای و با کیفیت تهیه کنید به نوعی که به شکلی تبلیغ کارفرما هم باشه.
ممنون

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است