بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل دیدگاه شما درباره اشتباه و رفتارهای بعد از اون چگونه هست؟ پاسخ به: دیدگاه شما درباره اشتباه و رفتارهای بعد از اون چگونه هست؟

Kian
مشارکت کننده

همیشه مشکلات و موارد به ظاهر غیر قابل حل برای من جذاب بودن. هر چند در اون موقعیت بسیار اذیت شدم و بهم سخت گذشته ولی کلی چیز جدید یاد گرفتم و قدرتمند تر شدم.

یادمه در محل کار فعلی حدود چند ماهی بود استخدام شده بودم به عنوان مدیر خدمات پس از فروش که مدیر واحد برنامه ریزی استعفا داد و از شرکت رفت و علیرغم میل باطنیم مسئولیت واحد برنامه ریزی به من واگذار شد. واقعا هیچ چیزی از برنامه ریزی نمیدونستم و اینقدر این واحد آشفته و نابسامان بود که حد نداشت. شرکت هم به صورت پروژه ای کار می کرد و این خودش کار را سخت تر می کرد.

چند ماه اول انقدر بهم سخت گذشت که حد نداشت، هر روز خسته و کوفته میرفتم خونه و به زمین و زمان بد و بیراه می گفتم. آروم آروم شروع کردم به طراحی یکسری فرم ، گزارش و رویه و تمام امور را در دست گرفتم. بعد از حدود یکسال واحد برنامه ریزی سر و سامان گرفت و خودم یکی از دوستانم را آوردم و اون واحد را تحویلش دادم.

نکته ای که وجود داره اینه که هنوز مدیر مجموعه از این حرکت خوشحاله و میگه شما کاری کردی که یک واحد بعد از سالها یه شاکله درست بگیره و هنوز از اون فرم ها و رویه ها استفاده میشه و هر روز حتی بهتر هم میشه و این حس خوبی به من میده.

میشه گفت این یک تهدید بود برای من که تبدیلش کردم به فرصت. فرصتی برای یادگیری و تثبیت جایگاه خودم در مجموعه.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است