بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟ پاسخ به: مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟

ebr
مشارکت کننده

اول اینکه من یک اصلی رو برای خودم تعریف کردم که پول بنده ی من باشه، نه من بنده ی پول. ولی واقعا قبول دارم خیلی سخته رعایتش و البته خودمم میترسم از تغییری که پول در آدم ایجاد میکنه
البته منظورم این نیست پول زیاد و کم تعیین کننده باشن. منظورم اینه اگر بعد 5 سال برگشتم و مسیرمو چک کردم بگم همش تصمیم خودم بوده به این دلیل نه اینکه پول برای من تعیین تکلیف کرده باشه.
دوم اینکه دروغ گویی و بد قولی مخصوصا در زمان به شدت تو بیزینس های ما رایجه و این هم خیلی اذیت میکنه به نظرم اگر این وسط بیزینسی باشه که واقعا آن تایم رفتار کنه و رفتار با مشتری رو بلد باشه واقعا میتونه رقبا رو کنار بزنه
طبق تجربه ی شخصی خودم میگم . من تو شرکتی کار میکردم که خب طبق معمول تا قبل انعقاد قرار داد یا فروش محصول به شدت با مشتری خوب بودن و همه چی عالی و قول میدادن که به موقع کار رو تحویل میدن. ولی دقیقا برعکس عمل میکردن
بارها شخصا به مدیر مجموعه گفتم شما دارید به ضرر خودتون کار میکنید، مشتری وفادار پیدا نمیکنید و باعث میشید معرفی نشید ولی میگفت چون قیمت مناسبه برمیگردن که البته حالا شاید تعدادی برمیگشتن ولی به نظر من داشتن سود خیلی بیشتر رو فدای سود کمتر میکردن
مشتری هایی که شخصا باهاشون در ارتباط بودم حاضر بودن کار رو گرون تر بگیرن ولی سر وقت باشه. به نظرم شاید اوایل شما ناشناس بمونی ولی بعد مدتی با همین معرفی و مشتری وفادار به درآمد با ثبات تری میرسی که قطعا نتیجه ی اعتبارته

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است