بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟ پاسخ به: مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟

نسيم هاشميان
مشارکت کننده

ما شغلمون رو از پدرها و پدربزگ‌هامون به ارث بردیم. پدر من همیشه در برخورد با مردم وسواس داشت، و همیشه وقتی در مورد کیفیت جنس ازش سوال میشد میگفت من تمام تلاشم رو کردم جنس خوب بدم به شما اگر جنس خوبی نبود، قصد و سو استفاده‌ای توش نبوده و میتونم با تضمین پس گرفتنش به شما اطمینان بدم که این جنس خوبیه، الان طوریه که اکثر مشتری‌های قدیمی ما بدون سوال از کیفیت از ما خرید میکنن. هر چند کار هر روز ما هست که جواب قسم آیه‌های شکاکها و بی اعتمادها رو هم بدیم. امایک مسئولیت یا رسالتی در کار ما هست که نباید جنس بیکیفیت تولید یا تهییه بکنیم، نباید اجناس مقایر با سلامت مردم ( که اکثرا پر سود هستن ) بیاریم، هر چند گاهی هم تسلیم شدیم اما خوشبختانه اکثر افرادی که با ما سر و کار دارن میدونن ما جنس پایین نداریم مگر اطلاع نداشته باشیم که مرغوب نیست. مسئولیت کلی ما اینه که محصولی رو که خودمون استفاده نمی‌کنیم رو به دیگران پیشنهاد نمیدیم، مگر اصرار و سفارشی وجود داشته باشه، به شرط اینکه اون جنسیا کالا ممنوع یا مستقیم مضر نباشه.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است