بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل اگر فقط یک عامل باعث عدم موفقیت شما بشه، اون چیه؟ پاسخ به: اگر فقط یک عامل باعث عدم موفقیت شما بشه، اون چیه؟

ebr
مشارکت کننده

والا من همیشه خودمو عامل میدونم ولی خب نمیشه بیسی که ازش اومدم و توش بزرگ شدم رو نادید بگیرم. مثلا الان دوتا چالش دارم، اول اینکه اون ذهنیتی که باهاش بزرگ شدم(کارمندی) رو بذارم کنار بتونم خیلی باز تر فکر کنم. دوم اینکه تو این مسیر تنهام و خودم باید رو پای خودم وایستم. تو بهترین حالت اگر مانعم نباشن مشوقمم نیستن.
من 30سالمه و پدرم هنوز میگه کاش میرفتی پزشکی میخوندی:)) یا مثلا همش درگیر استخدام من به عنوان کارمنده در حالی که کارمندی اصلا با روحیات من سازگار نیست
خیلیا که البته خارج ازاین جمع هستن دوست دارن کار آسون و روتین کارمندی داشته باشن که مبادا اندکی انرژی فکری جسمی بیشتری ازشون بخواد ولی همین موضوع واقعا برای من غیر قابل تحمله. من هرجایی هم کارکردم همزمان تو چندتا بخش فعال بودم حتی اگر بهم ربط نداشتن:)
اینارو گفتم ولی در نهایت چون اعتقاد دارم همه چی دست خودمه بازم خودمو عامل میدونم و میگم حالا که آگاهم پس برداشتن این موانع ذهنی هم وظیفه ی خودمه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است