بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل اگر فقط یک عامل باعث عدم موفقیت شما بشه، اون چیه؟ پاسخ به: اگر فقط یک عامل باعث عدم موفقیت شما بشه، اون چیه؟

طاها منفردپور
مشارکت کننده

مهمترین عاملی که باعث عدم موفقیت من می شود و حتی تا حدودی شده است ، عدم انجام و پایبندی به انجام دانسته ها و آموخته هایم می باشد . البته هر وقت هم به آن فکر می کنم به شدت دردم می گیرد و ناراحت می شوم ولی متاسفانه بازهم تکرار می شود . البته در این دوره سعی کرده ام به شدت با آن مبارزه کنم و از این روی هست که در خیلی از پست ها جواب می گذارم و نظر می دهم و … . شاید تا چند هفته پیش اصلا” همچنین کاری نمی کردم و تا نیاز نبود هرگز اظهار نظر نمی کردم و تا شخصا” از من سوال نمی شد جواب نمی دادم . یا در امور مالی با وجود اینکه آموزشهای خوب مدیریت مالی و … دیده ام ولی در ساده ترین مرحله یعنی ثبت تراکنشها به شدت اهمال می کردم . که البته امروز اولین روزی است که تصمیم گرفته ام بنا به آموزش دوره و اصول مالی حتی ریزترین تراکنشها را هم ثبت و فی التبع آن تحلیل کنم و به آن مانند یادداشتهای شبانه پایبند باشم و قس علی هذه .
در مجموع من به این دوره به عنوان فصل جدیدی از زندگی نگاه می کنم که قصد دارم در آن علاوه بر دریافت آموزشهای جدید و اجرای آنها ، آموخته های قبلی خودم را نیز با دقت و وسواس انجام دهم . تا بلکه این مهمترین عامل عدم موفقیت را پست سر بگذارم .

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است