بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟ پاسخ به: مسئولیتی برای خودتان در بیزینس تعریف کرده اید؟

آرزو
مشارکت کننده

من از چند روز پیش تا الان به جواب این سوال فکر کردم، البته هنوز به قطعیت کامل در موردش نرسیدم. ولی شاید با پارت دوم صحبت آقا فرشید، یه کم ملموس تر شد برام. به این فکر کردم که پول و درآمد درسته واسه من خیلی مهمه، اما واقعا چیزی نیست که بتونه خیلیییی منو به وجد بیاره، مثلا من از گرفتن یه هدیه گرون قیمت خیلی خوشحال میشم، اما امکان نداره به خاطر یه هدیه گرون قیمت، عاشق کسی بشم یا مثلا به خاطر یه هدیه گرون قیمت بخوام کسی رو توو زندگیم بپذیرم :))))) همین موضوع رو من در کسب و کار هم دارم، مثلا همین پروژه های شخصی که الان میگیرم اگه واقعا دلم نخواد روی یکیشون کار کنم، طرف اگه به جای مثلا 2 میلیون بخواد 10 میلیون هم بهم بده، قبولش نمی کنم که نمی کنم.
اماااا اگر کاری رو به هر دلیلی که واسم موجه باشه، قبول کنم، حتی اگر چندان کار جذاب و دلچسبی هم نباشه، در اون صورت، نهایت سعیمو می کنم که بهترینِ خودمو انجام بدم. یعنی یا یه کاری رو انجام میدم با جون و دل و با بهترین حالتی که بتونم ارائه اش میدم، یا اصلا قبول نمی کنم. انجام درست کارها، فارغ از درآمدی که برام ایجاد می کنه، واسه من یه مسئولیت محسوب میشه. سر هم بندی کردن کار، جوری که فقط نمای کار خوب باشه، ولی باطنش درست نباشه و بخوام کسی رو اینجوری فریب بدم، فکر کنم خط قرمز من باشه؛ یا به عبارتی داشتن همون وجدان کاری.
پس انجام درست کار فارغ از درآمدش واسم مهمترین چیزه؛ حس اینکه مشتری از دریافت محصول یا خدمات من واقعا راضی باشه و بعدش نره بگه خدا لعنت کنه فلانی رو به خاطر این کار، برام خیلی مهمه.
فعلا اینا به ذهنم رسید، سعی می کنم بعدا کاملترش بکنم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است