بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما هدف را مهمتر میدانید یا مسیر و عملکرد را؟ پاسخ به: شما هدف را مهمتر میدانید یا مسیر و عملکرد را؟

bahmansh
مشارکت کننده

خب گاهی اوقات میگم شاید من یه جاهایی تو مسیر اشتباه کردم مثلاً وقتی که سال 90 یهو رفتم و مدیر آی تی یک شرکت بزرگ شدم در واقع خودمو از کار پروژه ای خارج کردم و کارمند شدم خیلی اشتباه بزرگی بود ولی گاهی میگم شایدم اگر وارد اون کار نمیشدم انقدر خوب خیلی از سیستم سازی ها رو بلد نبودم . خیلی خوب از امور اداری سر در نمیاوردم و اوایل باید کلی مثلاً ضرر میدادم تا دستم بیاد بیمه و مالیات چطور کار میکنن و حتی چطور باید با منابع انسانی ارزشمند همکاری کرد و …. اینا رو همه رو از همون شرکت حرفه ای یاد گرفتم
کلی روابطم اونجا شکل گرفت کلی رشد اونجا کردم
یا بعدش وقتی وارد استانداری البرز شدم کلی روابط ساختم که این روابط بعدها بدردم خوردن شاید اون موقعش کلیت اون مقوله برای من در عمل شکست بود در هدف ولی برداشتهایی ازشون داشتم که امروز داره به دادم میرسه و اینا خیلی هم ارزنده هستند

سعی میکنم تو روزهای آینده موارد بیشتری از این موضوع یادم بیاد و بنویسم
ولی منم به مسیر بیشتر معتقدم چون خیلی وقتا همینجوریش هم به خاطر پویا بودن و متغیر بودن شرایط ناچاریم تغییراتی در اهداف و حتی استراتژی ها بدیم و این موضوع در مسیر مشخص میشه.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است