بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما استقلال را چطور تعریف میکنید؟ پاسخ به: شما استقلال را چطور تعریف میکنید؟

Raahi.prv
مشارکت کننده

سلام به دوستان عزیز.
نظرات رو خوندم و اونقدر دوستان جامع و کامل و از دیدگاه های مختلف بیان کردند که تقریبا صحبت خاصی نمی تونم داشته باشم. به نظر من استقلال داشتن در برهه های مختلف زندگی یک فرد معانی مختلفی می تونه داشته باشه اما وجه مشترک این استقلال در همه زمان ها پذیرفتن عواقب استقلال داشتن هست. وقتی من استقلال فکری دارم پس این رو هم میدونم که هر تصمیم و فکری که داشته باشم، مسيولیت ش با شخص من هست.
شاید این وجه دشوار استلال باشه که گاهی افراد استقلال نداشتن رو ترجیح میدن. اینکه دیگری براشون تصمیم بگیره یا به جای اونها فکر کنه. در واقع هرقدر دامنه استقلال گسترش پیدا می کنه یا در سطح بالاتری باشه در همون سطح و گستردگی هم باید مسولیت پذیری وجود داشته باشه.
در مورد استقلال مالی هم میشه به عنوان یک وزنه مهم در تکمیل استقلال فرد در تصمیم گیری ها باشه. هم به جهت اعتماد بنفس و هم به جهت افزایش قدرت عملی که در زمینه های مختلف برای فرد ایجاد می کنه. به هر حال برای من استقلال بیشتر به معنای مسیولیت بیشتر در قبال خودم و دیگران هست و به نظرم خوشاینده و هیچ وقت نمی تونه نهایتی داشته باشه.
فکر کنم در نظر نوشتن هر مرحله از بقیه دوستان خیلی عقب هستم ولی مزیتش مطالعه نظرات خوبتون هست.:)

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است