بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها تمرین های خلاقیت کیوسک مطبوعاتی و مشتریان بیشتر پاسخ به: کیوسک مطبوعاتی و مشتریان بیشتر

آرزو
مشارکت کننده

پیرو بازی با مامان و بابا که توو گزارش امشب هم در موردش نوشتم و فارغ از عملی بودن ایده ها، چند تا چیزی که به ذهنمون رسید اینا بود:
1.دکه روزنامه فروشی رو رنگ آمیزی جالبی بکنه، با یه طراحی قشنگ.
2.اگه بشه، کلاً سازه دکه فانتزی بشه، مدل این دکه اغذیه فروشی های خارجی که میبینیم شکل یه همبرگره یا بستنی، مثلا دکه شبیه یه کتاب باشه سازه اش.
3.با این لامپ های LED تزیینی رنگی، نورپردازیش کنه، مخصوصا تو شب که دیده بشه واسه مشتری های گذری. رقص نور هم داشته باشه.
4.از این اسباب بازی ها هست شکل ماشینه یا اسبه که سکه میندازن توش، حرکت می کنه، بچه ها دوست دارن، یه دونه از اونا جلوش بذاره، بچه ها ببینن تا به زور، مامان و بابا رو دم دکه نگه دارن.
5.روزنامه هاش رو یه جوری بچینه جلوی قفسه که تیترهاش قشنگ معلوم باشه، بعد یه جوری نورپردازی هم بکنه که توو شب یا صبح زود، تیتر روزنامه ها دیده بشن.
6.صندلی یا نیمکت بذاره جلوی دکه، اگه فرد میانسالی خسته بود یا کسی دلش خواست نوشیدنی بخوره یا سیگار بکشه (استغفراله بدآموزی داشت) بتونه بشینه.
7.با یه اغذیه فروش دوره گرد جوینت بشه، مثلا با این لبو فروش ها، بگه تو بیا کنار من لبو بفروش، به هوای اونا مشتری بیشتر بیاد کنار دکه اش.
8.واسه دکه سایه بون بزرگ بذاره، که نور آفتاب نخوره یا بارون نریزه، مردم بتونن زیرش پناه بگیرن.
9.از این دستگاه ها هست که شربت خاکشیر و یخ در بهشت درست میکنن، از اینا بذاره.
10. تابستونا از این سیستم خنک کن ها هست که آب رو اسپری می کنن، از اینا بذاره جلوی دکه اش (البته اگه از اینا بذاره من رد نمیشم از اونجا، چون موهام فرفری میشه!)
11.چای و بامیه داشته باشه حتما، خودم مشتریشم :))))

بازم بود، ولی همینا بسه دیگه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است