بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل شما چه روزنه و شکافهایی را سراغ دارید که درآمد شما را هدر میدهد؟ پاسخ به: شما چه روزنه و شکافهایی را سراغ دارید که درآمد شما را هدر میدهد؟

سعید کاظمی
مشارکت کننده

سلام بر دوستان عزیز .
من سالها هر چی در می آوردم . خرج مسافرت داخل و خارج می کردم . همیشه بابام می گفت . بجای اینکه رفتی 15 روز مالزی و سنگاپور اونقدر خرج کردی . همون پول را با من شریک می شدی .فلان آپارتمان را در تهران می خریدیم . حالا نیاز نبود کار کنی . این حرف را خیلی از دوستانم هم به من می گن . اما من همه عمرم به عرض زندگی اعتقاد داشتم . تا طول زندگی (یعنی یک زندگی با کیفیت در 50 سالگی بهتر از یک ادم 90 ساله هست که از لحظه تولد تا حالا هیچ تفاوتی تو زندگیش نداشته ) اونقدر دیوانه هستم . که با یک گروه غواصی تو قشم آشنا شدم . چهارشنبه قطار سوار شدم .رفتم بندرعباس و صبح با قایق رفتم قشم ، مستقیم خودم را به کمپ غواصی رسوندم . تا عصر با اون گروه غواصی کردم . شب هم تو منطقه قدیمی قشم یک دور زدم و شب تو خونه یک دوست خوابیدم و فرداش برگشتم . اما غواصی زیاد کردم تو دنیا ،اما قشم یک لذت عجیبی داشت .
همیشه به بابام میگم از سال 1349 داری کار می کنی . قراره کی استراحت کنی و از زندگی لذت ببری . جالبه این دوسال درگیر ساخت یک مجتمع مسکونی بود و واقعا اصلا استراحت نداشت . جالبه تو جمع فامیل هفته قبل گفته بود . من حسرت سعید را می خورم . اما هیچ وقت مستقیم به خودم نمی گه . حالا قول داده بعد کرونا با هم یک هندوستان بریم . چون یکی از آرزهای بابام رفتن به هندوستان هست . من 15 سال قبل با کوله پشتی کل هند را گشتم . اما ایندفعه می خوام ببرمش گوا یا کرالا (زیاد تو ذوقش نخوره )
نمیدونم این هزینه هایی که تو این 20 سال برای تفریح و مسافرت کردم . هدر رفت پول بوده یا استفاده کردن از پول ،خودم میگم کاش بعضی سفرها را نمی رفتم .

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است