بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها تمرین های خلاقیت اگه بخواهید به عنوان یک تولید کننده یه زیرسیگاری تولید کنید چه ایده ای دارید؟ پاسخ به: اگه بخواهید به عنوان یک تولید کننده یه زیرسیگاری تولید کنید چه ایده ای دارید؟

آرزو
مشارکت کننده

این بازی خلاقیت رو من همون چند روز پیش اجرا کردم و نوشتمش، ولی خوب الان که اکثر دوستان نظراتشون رو نوشتن، شاید بخش عمده اش تکراری شده. به هر حال مینویسمش، هر چند که تکراری باشه.
خب طی مراسم طوفان مغزی که با اهل خونه داشتیم، تصمیم گرفتیم توو بازار بسیار رقابتی کالای زیرسیگاری، اصلا وارد جنگ قیمتی نشیم و تارگت مارکت رو سگمنت مشتریان لاکچری و تجمل گرا در نظر بگیریم که عمدتا دنبال چیزای لوکس دکوری هستن یا قراره به عنوان هدیه، زیرسیگاری کادو بدن.
مواردی که باید در تولید رعایت بشه:
– زیرسیگاری سنگین باشه، تا وقتی دست می خوره بهش به راحتی چپه نشه.
– عمق داشته باشه، حداقل 5 سانت.
– درپوش متحرک داشته باشه، برای وقتی که جلوی باد قرار میگیره.
– شستشوش راحت باشه، یعنی اینجوری باشه که کفی زیرسیگاری، جدا بشه و به راحتی شسته بشه.
– واسه قرار دادن سیگار، 4 تا شیار داشته باشه.
– شکل هندسی چهار گوش باشه (کلا من اشیای زاویه دار رو به گرد ترجیح میدم)
– جنس نسوز باشه، مثلا چوبی شاید خیلی قشنگ باشه، اما ممکنه زود بسوزه.
– ظاهرش، بلوری باشه با رنگ بنفش تیره، اینطوری میشه توش LED هم کار کرد (نورپردازی با LED جزء لاینفک همه ایده های منه، اینم به خاطر اینه که من قبلا توو یه شرکت تولید انواع محصولات LED کار می کردم!)
– یه طرح دیگه هم جنس سرامیکی با رنگ گردویی یا قهوه ای سوخته ست.
– به صورت ست با فندک باشه.
– جای رول کردن سیگار داشته باشه. (اینم باز به این دلیل بود که توو دور و وری هام چند نفر هستن که دوست دارن توتون بگیرن و خودشون سیگار رو بپیچن. بعد ممکنه اینجوری کارآییش فراتر از سیگار معمولی هم بشه :)))

آها جنس استخونی هم مطرح شد، مثلا با عاج فیل که دیگه خیلی خاص باشه، ولی چون من حامی حقوق حیواناتم، این طرح ریجکت شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است