بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مثالهایی از مشتریان شیفته در ذهن دارید؟ پاسخ به: مثالهایی از مشتریان شیفته در ذهن دارید؟

yasan
مشارکت کننده

توی شرکتی که من الان مشغول به کار هستم مشتریانی هستند که به نظرم فرا شیفته هستند و اساسا حتی نحوه سفارششون هم خارج از عرف شرکته. مثلا بدون هیچ پرسش و پاسخی از بابت قیمت جدید و حواشی لیست سفارش رو میفرستن و در کمترین زمان هم محصولشون رو دریافت میکنن. جالبه که حتی تماسی هم ندارن. لیست رو تو واتساپ میفرستن و بدون هیچ صحبتی محولشون رو دریافت میکنن. خب من که یکی دو ساله اینجام ولی مشتری ها حداقل قدمت ده ساله دارن. حالا چطور به اینجا رسیدن: اولا که تحت مشاوره مستقیم با مدیر عامل هستند یعنی هر سوال و مشکلی داشته باشن و حس کنن کارمندا نمیتونن جواب بدن مستقیم و به راحتی مدیر عامل در دسترشون هست. دوم اینکه در طول این سالها تمام سفارشاتشون بدون کم وکاست و افت کیفیت و تغییر بهشون ارایه شده. سوم اینکه سرعت تحویل سفارششون ویژه است و در ضمن اینکه سعی دارن تمام مشتری ها رو شیفته کنن. خدماتی مثل مشاوره تخصصی رایگان که به نظرم نقش بسزایی توی این قضیه داشته. من خودم بارها دیدم که مشتری اومده مشاوره شده و بعد رفته اومده گفته من فقط از شما میخوام خرید کنم شما با اون راهنمایی مثلا کلی به من کمک کردید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است