بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها اخبار سایت و دوره، پیشنهادات و انتقادات مرحله اول را چگونه دیدید؟ به اندازه ای که توقع داشتید مفید بود؟ پاسخ به: مرحله اول را چگونه دیدید؟ به اندازه ای که توقع داشتید مفید بود؟

سعید کاظمی
مشارکت کننده

سلام اقا فرشید ، اول تشکر کنم واقعا عالی بود .چند بار تو بخشهای مختلف سایت هم گفتم . ایکاش این دوره را در ۲۱سال پیش که وارد دنیای کسب و کار شده بودم . گذرونده بودم . امروز یک دوست جوانی از من پرسید .برای راه اندازی یک کسب و کار از کجا شروع کنم . بهش گفتم اول از آموزش شروع کن . گفتم مگر خوندن و نوشتن را با کمک معلم و با خط و نقطه همه ما شروع نکردیم . کسب و کار و بیزینس هم معلم و اموزگار نیاز داره . مفاهیم چون با تجربیات وداستانهای واقعی از کسب و کار شما همراه بود . خیلی خیلی مفید بود . تو دنیای مجازی افرادی را بعضا به عنوان کوچ ،منتور و مشاور می بینیم . که حتی یک مو هم در راه انداری یک سایت،پیج و شغل آزاد یا کار افرینی سفید نکردن . شاید مدارک دانشگاهی مرتبط با موضوع را گرفتن . اما دنیای واقعیت به قول شما دانشگاه مدرسه ،دانشگاه خیابان ، دانشگاه کسب وکار ،دانشگاه خانواده خیلی بیشتر از کتب دانشگاهی نیاز داره .. بی صبرانه منتظر ادامه دوره هستم .

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است