بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها اخبار سایت و دوره، پیشنهادات و انتقادات مرحله اول را چگونه دیدید؟ به اندازه ای که توقع داشتید مفید بود؟ پاسخ به: مرحله اول را چگونه دیدید؟ به اندازه ای که توقع داشتید مفید بود؟

yasan
مشارکت کننده

خب من اول تشکر میکنم از فرشید جان و خسته نباشید میگم خدمتشون و میخوام نکاتی که به ذهنم رسیده ارو بگم
من مثل همه دوره هایی که شرکت کرده بودم این دوره ارو هم اومده بودم تا نصفه کاره رها کنم و بگذرم. خب نکات ویژه چی بوده که من رو تا اینجا کشونده. اولین نکته مشارکت فعال بود. اینکه ما بتونیم حرفمون رو بزنیم چه درست چه غلط. اینکه خودمون باشیم و بیایم از همه چیز بگیم. این از همه چیز گفتن باعث میشه کم کم اضافات حذف بشه و همه اون چیزی که باید رو بگن اما به مرور. بحث بعدی بحث صدروز پیگیری مستمر بود این یادآوری ها باعث میشد که بدونیم کجای کاریم. نکته سوم نداشتن محدودیت زمانی و مکانی بود این هروقت بخوام به مطالب دسترسی داشته باشیم برای من یه نکته بسیار مهم بود خب اینا کلیات اما خود محتوای دوره.
مرحله اول دوره شما بسیار جامع تر از کل دوره هایی بود که من دیده بودم اونم میتونست به این دلیل باشه که خود شما این حرکت ها رو تجربه کردید و در واقع دارید مارو به صورت آکادمیک با تجربیاتتون آشنا میکنید.سر فصل های کاملا تفکیک شده که باعث میشدن بدونیم کجای کاریم و مثالهایی که چون در حین کسب و کار به دست اومده بودن کاملا ملموس بودن.سپاس از شما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است