بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل مثالهایی از مشتریان شیفته در ذهن دارید؟ پاسخ به: مثالهایی از مشتریان شیفته در ذهن دارید؟

#234333
Masoud
مشارکت کننده
امتیاز: 4,993,872

سلام. اینجا منظورم از مشتری کشاورزا هستن.
مشتریان به شدت ناراضی هر سال چندتاشون رو داریم و فقط همون یک سال باهاشون کار میکنیم و سال بعد عذرشون رو میخوایم.

یه سری مشتری ناراضی و اعصاب خورد کن هم داریم که هرچی بیشتر محلشون بزاریم بیشتر میرن رو مخمون، ما هم طبق روال کارمون خدماتمون رو ارائه میدیم و بدونه هیچ کار اضافی دیگه ای، ولی میمونن باهامون و جالبه حتی پیش اومده توی سال های گذشته چندتاشون یک مدت از روی نارضایتی رفتن جای دیگه ولی دوباره برگشتن و از ناراضی بودن در اومدن :))

مشتری وفادارمون فراوونن که سالهاست موندن باهامون حتی شاید یه سال به خاطر تکمیل شدن ظرفیت و احتمال فاسد شدن محصولشون خودمون ازشون خواهش میکردیم که ببرن جایی دیگه که البته بهشون کارخونه های مورد اعتماد خودمونو پیشنهاد میدادیم و دوباره سال دیگه برمیگشتن پیش خودمون.

ولی مشتری شیفته نمیشه گفت زیادن ولی هستن. شده که به دلیل تکمیل بودن ظرفیت و با احتمال فاسد شدن محصولشون رو بازم میارن پیش ما و میگن اگه مشکلی هم قراره پیش بیاد بزارید همین جا باشه، حتی شده که فاسد بشه یه بخشی از محصول که اصلا به رومون نیاوردن و با اینکه وقتی اطلاع میدیم از قبل بابت احتمال معیوب شدن محصول هیچ مسئولیتب متوجهمون نیست ولی باز هم یه بخش از ضرر رو ما پرداخت میکنیم تا ما هم قدمی برداشته باشیم براشون. البته از شیفته بودن این تعداد مشتری هایی که مد نظرمه شاید به تعداد انگشتای دوتا دستم ازشون مطمئنم که شیفته هستن و مابقی رو باید تو شرایط مشابه قرار بگیرن تا عیارشون بدست بیاد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است