بایگانی‌ها

آرزو
مشارکت کننده

بابت همه زحماتتون تشکر می کنم، چون این مدت کاملا درک کردم که چقدر با علاقه و انرژی واسه بهبود هر چه بیشتر این دوره تلاش می کنید.
همون طور که از ابتدا فکر می کردم این دوره برای من خیلی مفید و آموزنده بوده. واقعیتش، زندگی من توو این مدت پر از فراز و نشیب بود، پر از ماجراهای متناقض و گاها ناخوشایند، ولی می تونم بگم یکی از جاهایی که خیلی حس خوبی بهم میداد، حضور توو این جمع و به اشتراک گذاشتن دغدغه ها و احساساتم با دیگر دوستان بود که توو لحظات ناخوشایند، بهم خیلی کمک می کرد و از راهنمایی ها و کامنت هایی که برام گذاشته میشد، خیلی استفاده کردم.
بعد از تعطیلات عید باز هم داستان ها و ماجراهای من بیشتر شد و خب یه مقدار از بحث های دوره و فعالیت ها عقب افتادم. اما نکته مثبتی که از ابتدا اینجا وجود داشت این بود که اولا قرار نبود کسی با کسی مسابقه بده و دوم هم اینکه هیچ کس مجبور به انجام هیچ کاری نبود. چون من همیشه از اینکه مجبور به انجام کاری باشم، متنفرم و از این شرایط فرار می کنم. ولی در مورد اینجا خیالم راحت بود که هیچ اجباری وجود نداره و همیشه هم راه برای بازگشت و ادامه دادن هست.
امیدوارم در ادامه بتونم بیشتر یاد بگیرم و با انرژی بیشتری هم به این مسیر ادامه بدم.
با آرزوی موفقیت برای همه

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است