بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله دوم – نقشه راه کسب و کار برنامه ریزی مناسب خودتون را انتخاب کرده اید؟ پاسخ به: برنامه ریزی مناسب خودتون را انتخاب کرده اید؟

سعید کاظمی
مشارکت کننده

اول با مفهوم چک لیست اشنا شدیم . بعد هم موضوع برنامه ریزی واقعا مفهوم خیلی جالبی را برای من ایجاد کرد . ترکیب mit3 و کانبان برای من خیلی مفید بود و از امروز که به امید خدا اضافه کردن محصولات را به سایت خودم شروع خواهم کرد . و دقیقا در برنامه های روزانه ترکیب سه کار خیلی مهم و برنامه ریزی بر اساس کانبان را انجام میدهم . قبلا فقط کارهای روزانه را می نوشتم . و مهم ها را جدا می کردم .بعد از شما یاد گرفتم .باید برای انها زمان مشخص کرد . بعد گفتین هدف و نتیجه انجام اون کار را پیگیری کنید . (البته این بخش یکم سخت هست همانطور که تو یک شهر کوچک با پدر کارمند، رویا تحصیل در دانشگاه تهران را داشتم و وقتی اسمم درامد تهران باور نمی شد . حالا هم برای همه ایده ها دارم رویا پردازی میکنم .یک سوله بزرگ که نیروهای فنی در اتاقهای اول سوله هستن . و کل بچه های لجستیک و محصولات هم تو سوله هستن .در سوله هم ماشینهای حمل پست ) بعد هم کانبان و سه کار مهم را استفاده کردم .

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است